Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam chut si vziat zivot

Gima

Neber to tak tragicky. Miesto dieťaťa si kúp psa, uvidíš ako ti zmení život.
Sklamali ťa chlapi? Ber to ako skúsenosť do buducna, žiadneho nepotrebuješ. Muž musí potrebovať teba.
Ako sa hovorí, každá minca má dve strany, no ked sa budeme pozerať len na tu jednu skúsenosť, ukracujeme sa o nadhľad nad danou situáciou.

Anina67

Ale... Ignoracia a vybavene... Ak si budeme brat vsetko k srdcu, tak ochorieme.. Netreba brat zivot prilis vazne,ak nie sme vazne chori, tak svet je gombicka.

Niezena

Ahojte, chapem toho chlapca...tiez sa mi chce umret..som zena v strednom veku samozrejme so svojim prístupom si privolavam samých hlupákov a ti mi dávaju zrkadlo a ja si neviem dat rady, okolie ma na toto vsetko svoj nazor vo mne kopec zla a nenávisti a cim viac sa s tym chcem popasovať tym viac ma to ťahá na same dno...neviem byt ani ženou nedarí sa mi splodiť dieta.. Hlava je uplne mimo a moje ego ma ťahá do záhuby..
Mozno je dobre niekedy sa nechat spadnúť a bud clovek padne a zahynie alebo ožije..

elsa5.5

no, philips a mne príde jediné rozumné riešenie návšteva psychologa ,lebo mám taký pocit že ty máš problém sám zo sebou,už len samotný nápad "vezmem si život" má riešiť kompetentná osoba psycholog,nie je hanba zájsť tam,držím palce.

annamari77

Ak niekto ma chut vziat si zivot, odist z tohoto sveta, nieco nie je v poriadku v jeho dusi, v jeho hlave.Vies to ze ta sikanuju, je aj tvoja vina, lebo svojim spravanim im to umoznujes. Viem ze su to tvrde slova, ale ak si sa dostal naozaj do takejto situacie, mal by si zajst za psychiatrom a porozpravat mu o tom. Mozno si pod velkym tlakom a preto uvazujes skratovo. Kazdy problem sa da riesit, len treba o nom hovorit.Hovorit s odbornikom. Nepomoze ti menit skolu ani ukryvat sa pred tym. Musis sa s tym vysporiadat vo svojom vnutri, najst PRICINU preco sa to deje. A to sam obycajne clovek nedokáže, preto je dobre najst psychologa, niekoho kto sa podobnymi situaciami zaobera a vie ti poradit. Alebo mozno aj knaza, ak si veriaci, by ti to pomohlo. Zivot si beru len chori ludia a kazda choroba sa da liecit. Odvahu a zabojuj.Pa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam chut si vziat zivot - Fórum - ZDRAVIE.sk