Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

henna-poradite?

Príspevok v téme: henna-poradite?
deidra

Ahojte, rozmyslam nad farbenim vlasov a chcela by som sa spytat na vhodnost/postup pri farbeni hennou. Este som ju nepouzivala, ale pocula som celkom dobre ohlasy. Zaujimalo by ma, ci ju mozem pouzit ak som mala farbene vlasy v oktobri, mam original take skor sedivohnede nevyrazne a chcem tmavsiu, ozivit to trochu:) Ako ste spokojne s hennou, je lepsia ako farba? Kde ju kupujete a aky je postup pri jej pouzivani? Citala som, ze ale vysusa a je treba dokupit olejceky pripadne ine veci k zarobeniu. Co o tom viete, prosim?

casanta

Hlavne necakaj, ze ti henna zafarbi vlasy hned, ja som si ju dala asi 4 krat a zatial nejak extra nevidim rozdiel, akurat ze vlasy su krasne leskle.Najlepsie je nechat si ju celu noc na hlave.

rew

deidra> v rychlosti: od oktobra je to dostatocny odstup, mozes pouzit henu (stacia 3 tyzdne), mne osobne na rozdiel od farbenia chemickou farbou hena nefarbi pokozku hlavy len vlasy (naposledy som mala cierne supinky este mesiac po farbeni chemickou) a ovela menej mi padaju vlasy (ale pouzivam aj ine vlasove gebuzinky a vitaminy), nevidno tak velmi odrasty, vlasy su po farbeni pekne leskle. Ano, trosku vysusuje ale v porovnani s chemickou je to nic (ak by som po chem. nepouzila ten ich maxisilikonovy balzam tak ich asi nerozcesem ;)), ak nemas chut kupovat nejake specialne olejceky, staci ti pridat olivovy pripadne nejake to zltko alebo kondicioner/balzam. Osobne neodporucam henu z DM, okrem toho ze slabsie chyta mam pocit ze mi po henovani vypadalo viac vlasov(mozno nahoda). Ja pouzivam hennecolor praskovu (od yvette), citala som dobre ohlasy aj na lush ale neviem ci sa da u nas objednat.
Viac info najdes v teme:
www.zdravie.sk
alebo na
dlouhevlasy.cz

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

henna-poradite? - Fórum - ZDRAVIE.sk