Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lahka vysoka skola Kosice

Zuzulienočka

Ahojte, ja som v treťom na strojarine, a to mám strednú OA :) A žiadna hlavička na matiku veru nie som.Matiku II. som spravila na dekanský :) Podľa mňa je to dosť perspektívny odbor,v kombinácii s angličtinou určite.A určite sa neučím od rána do večera. Odporúčam.

kdeze :D

nuz, taka logistika na bergu mi pride ako najzvladnutelnejsia zatial co som tak odpozoroval(pozor vsak na geodeziu)...

maisportal.tuke.sk - tu si mozes pozriet jednotlive predmety za studium

vela stastia pri rozhodovani :)

Linguistics

Asi ano, ale to neznamena, ze sa soc. pracovnikom musis aj stat. Je vela ludi, kt. studovali jednu vec, a venuju sa inej. Neviem asi o nicom inom takom lahkom. Nejaki spoluziaci zo strednej chodia na TUKE a pritom na strednej ledva prechadzali z jedneho rocnika do druheho..

Linguistics

Chod na socialnu pracu. Mala som spolubyvajuce kazdy rok, co to studovali, a nejak sa nepretrhli a stale skusky prechadzali :)

gogo_inka

ano letecka je tazka, ale ten konkretny odbor, riadenie leteckej dopravy je vraj lahky, moja znama tam teraz konci bakalara,a to tam isla z SOU textilneho:)

gogo_inka

dakujem vam, ano rozmyslala som o BERGu, ale tento skolsky rok prijmaju na kazdy odbor len 30 ludi tak sa bojim ci sa tam vobec dostanem. a co hovorite na letecku fakultu odbor riadenie leteckej dopravy ? je tam sice matika aj fyzika ale vraj sa to neda porovnat so strojarinou, alebo FEIkou.

katka...

Na celej TUKE je matika, ale ta na Bergu je neporovnatelne lahsia ako napr. na strojarine. Myslim, ze sa tam dostanes, beru bez prijimaciek dost vela ludi, odborov je kopec, staci si vybrat. Ale velke uplatnenie s Bergom nie je. Poznam vela ludi co ju skoncili a robia nieco uplne ine alebo si nemozu najst pracu. Strojarina je perspektivnejsia, ale ked sa mas trapit a fakt ti to nejde a ide ti len o titul, tak chod na Berg.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lahka vysoka skola Kosice - Fórum - ZDRAVIE.sk