Canesten alebo candibene?

Príspevok v téme: Canesten alebo candibene?
lenca45

Chcem vás poprosiť o skúsenosti pri liečbe mykózy. Skúsila som tabletu Canesten, mám však pocit, že do rána celá vytiekla, nehovoriac o tom, že vlhko pôsobí ešte horšie. POčula som, že existujú aj 3 menšie tabletky Candibene, ale v lekárni ich nemali. Upravila som aj stravu, ale zatail bez vysledku :(

lenkaa123456

tiez som dostala prvykrat mykozu teraz nedavno. kupila som si canesten a hned v prvy den ked som si to tam dole natrela hned preslo palenie svrbenie atd. akurat v sprche po pouziti drogerie na umyvanie to zase stipalo, tak som pocas liecby pouzivala iba cistu vodu a uz je vsetko ok

Inner

mne zase povedali v lekarni, ze candibene je len na lekarsky predpis. Skus ten canesten, krem si mozes aplikovat aj do vnutra posvy. Ja by som vsak na tvojom mieste sla cim skor na gynekologiu, tych volnopredajnych liekov az tak vela nie je. Je na trhu nejaky novy produkt, tusim Gynolact (?), mal by tiez liecit, zaroven posobi aj preventivne, ale je aj dost drahy.

lenkaa123456

to ze tabletka vytecie je v poriadku, nema sa kde cela vstrebat. candibene sa uz nepredava, takze to nezozenies. kup si aj krem canesten na vonkajsie pouzitie a natieraj ho kazdy den dvakrat. rano a vecer, pri intim. hygiene pouzivaj iba cistu vodu, ak by si nepozorovala ziadne zlepsenie pocas 7dni , navstiv gyn.