Gynekolog MUDr. Hartel - skusenosti

Tomas19

doktor je dobry ale

miliarda ludi nonstop kazdy bozi den dnes mala prist zena o 7 na lačno bola stvrta a to pridla uz o pol siedmej a vzali ju o pol desiatej tehotna zena na lačno ide o biznis a kedze bere 50 na hlavu rocne zato ze ste u neho plus za kazdu blbost 10 ecka plus tehotne okolo 350 tak si myslim ze by to malo mat lepsi system cakacej doby a hlavne uz nepriberat dalsich alebo vziat este jedneho doktora

Laura123456

Dobry den, ja mam s MuDr.Hartelom skvele skusenosti, ako doktor je podla mna velmi dobry, ALE sestricky su totalne mimo. Presne ako v predoslych reakciach-riesia problemy pred vsetkymi, co nie je 2xprijemne. Moja kamaratka je tiez unho a chcela sa objednat lebo to bolo vaznejsie a do telefonu sa jej spytali drzo ci ma VIP clenstvo(u sukromneho doktora, kde za kazdu prehliadku platite 50€ sa toto stane?!) drzost, arogancia zo strany sestriciek. Tiez tak drze spravanie ku mne, nevedia ani len zobrat krv a to som jej pekne povedala, ze z druhej ruky mi aj minule brali lebo tam mam lepsie viditelne zily, no myslite ze to brala do uvahy? Este sa pozrela na mna a arogantne odpovedala ze ona vie co ma robit! A viete co mi urobila? Tou ihlou mi narazila na kost a ihla nesla 3minuty vybrat! Myslite ze bolo nejake ospravedlnenie?! Vobec...

miras

Máte úplnú pravdu. Ja som sa u neho registrovala na základe výborného odporúčania. Ale po niekoľkých mojich návštevách nemôžem tvrdiť, že je až taký perfektný. Má z toho biznis. A sestricky? Uplná katastrofa. Drzé, arogantné, ale ak by ste boli titulovaná právnička juuuj aké sú len milé. Všetko ide ako po masle. Ani na objednávanie nemusíte čakat. Zoberú Vás presne kedy prídete. A tiež mi vadi, že všetko riešia pred ostatnými. Každá pacientka počuje aký problém má druhá pacientka. Odchádzam od neho...

c2h4ka

Dr.Hartel je naozaj velmi dobry, riesi problem a vsetko poriadne vysvetli. Bol so mnou u neho aj manzel a teda povedal,ze klobuk dole. Ked nebol ziadny problem,bola som v ambulancii chvilku,vsak naco viac...ale ked nastal problem,hodinu nam vsetko ukazoval a nechcel nic podcenit. Aspon som mala taky pocit, a to vie cloveka casto uspokojit. Da sukromne tel.cislo a v pripade nudze sa mu mozte kedykolvek ozvat..naozaj aj reaguje na sms. Ma super vybavenie,cakaren priestranna,urcite nechytite ziadne stavy klaustrofobie. Vsetko ciste. To,ze tam nemate sukromie v cakarni..je to len na vas...ved vy nemusite oboznamovat sestricku o vasom stave...

Mia555555

Ahojte, je to presne tak, odisla som odtial pred mesiacom.Sestricky su uz dost neprijemne az drze.Vsetko sa riesi pred ostatnymi pacientkami, ked som sa chcela objednat nemali cas,naposledy to bolo az na stvrte volanie, na mail neodpovedaju.Pan doktor tam vacsinou nebol a ked tak sa dlho cakalo, lebo tam presne chodili zaujimavejsie pacientky...Som rada ze uz nedam velke peniaze za nic...

Alineli

ODCHADZAM ODTIAL!!! Akoze sukromna ambulancia, ale za co sa tam plati, nechapem. U ziadneho ineho lekara, u ktoreho som bola objednana na urcitu hodinu, som necakala tak dlho (a takisto prijimali akutne stavy, takisto riesili podobne veci, tak sa nemaju na co vyhovarat!). Tu 3 hodiny cakania a viac je uplne bezna prax! A tie sestricky (hlavne jedna, nepamatam si meno) uplne drzane drze, tam pred sediacimi zenami mam rozpravat o svojom probleme, potom ako ovca kukat Telerano a cely doobedny program Markizy (ak si objednana na 7,30). A pocuvat do toho inteligentne rozhovory sestriciek. A drzana Ti odpovie, ze CAS OBJEDNANIA JE ORIENTACNY - nech da orientacne potom len napr. STREDA - to je pre mna orinetacne! aj tak je to jedno kedy prides, cakas ako ovca. Nevraviac o tom, ze kazdy mame nejake zavazky, urobime vsetko preto, aby sme prisli nacas a musime si ostatne veci zariadit tak, aby sme tam mohli ist a vybavit sa.
A doktor - cista pasova vyroba.
Mali by si vstupit do svedomia a nehrabat za kazdu cenu (gynekologovia na odporucania neberu vzdy, ale tu mate dvere vzdy otvorene, ved im je to jedno, hlavne ze dalsia ovecka v kosiari), ale to sa podari asi az vtedy, ked sa ludia ozvu a budu si pytat, co im patri a slusi.

Anka24

Zial musím plne suhlasiť s vami dievčatá Paulinka a Lulaby, máte pravdu,vo všetkom, ja som jedna z tých čo som u pána doktora bola od úplného začiatku,a presne preto čo ste napísali som zvážila odchod. A tie sestričky,hm, zažila som všetky čo tam doposiaľ pracovali, ale prístup akí majú tie čo tam pracujú teraz je zarážajúci a absolútne nekorektný.

pavlínka1254

No je pravda že odbornýk je dobrý. Len problém ktorý vidím ja je čakacia doba u neho v ordinácii. Nie že sa objednáte pol roka dopredu, ale ked konečne prídete na rad musíte čakať celý deň aby ste sa dostali k doktorovi. Sestričky si premiestnuju pacientky ako chcú podla simpatií.Stačí prísť a povedať že máte ťažkosti a sestrička Vás hned posunie pred objednané pacientky. Vôbec ju nezaujíma že Vy ste sa objednla pred pol rokom a čakali ste pol roka na vyšetrenie. Veď môžete ešte počkať nejaké hodinky naviac. Je to katastrofa. Mám pocit že tie sestričky si nevedia efektívne zadeliť prácu. Dokonca prídete ráno nalačno na krv a čakate do 10.oo to je hrozné... Tento doktor je dobrý gynekológ,ale mal by sa zamyslieť čo za nadštandart poskytuje týmto svojim platiacim pacientkam. Sestričkám by som odporučila kurz asertivity, slušnej konverzácie ,diskrétnosti a ohľadupnosti voči pacientkam. Hlavne jednej sestričke čo jej vyskakujú prsia s podprsenky... Odporúčam vyskúšať aj inú súkromnú ambulanciu . A budete milo prekvapene. Mudr. Durmys si otvoril súkromnú ambulanciu a čo sa týka prístupu a odbornosti niet konkurencie.

Lulaby1256

Tak možno je dobrý odbornýk,
ale položme si otázku. Kto mu platí. Sestričky sú málo diskrétne a rozhovor s pacientkou pred plnou čakárnou je ponižujúci a zahanbujúci. Mal by si pán doktor uvedomiť že tam chýba intimita. A sestričky sú nepríjemné. Aspoň niektoré. No a čo sa doktora týka odchádzajú od neho práve tie pacientky ktoré sú u neho od úplného začiatku. Lebo u neho začala platiť kvantita pred kvalitou a ochotou...
Tak ale na to príde každá pacientka sama. Ja viem minimálne o 6 pacientkach čo v krátkej dobe oddišli.