Z knihy ma rozbolela hlava

Príspevok v téme: Z knihy ma rozbolela hlava
Januliiik78

Dnes mi je normalne zle, bola som v knihkupectve, a kedze som mala casu, tak som si citala knihu : Blazniva laska /poruchy osobnosti/. Rada citam sem tam psychologicke knihy. A islo tam o to, ze preco ludia stretavaju tie iste typy ludi, ze naco si davat pozor a tak, co si vsimat, preco prave ten clovek stretne a preco pritahuje poruchovych ludi.
Boli tam rozobrate poruchy osobnosti ake su a dost detailne a pekne vsetko o tom.
Ja som sa zamerala na schyzotypovu poruchu osobnosti, kedze som to ja. A odvtedy som znechutena a boli ma hlava, pretoze vlastne idu poradit ludom ked sa zoznamuju s kym mozu prist do styku a pod.. A vlastne ja som si to zobrala z toho pohladu, ze vo vztahoch som nefunkcna, pracu tak isto nemam, pisali tam ze tazko si udrzia pracu, alebo hladaju. Boli tam aj blbosti, nie vsetko je pravda, ale tie veci ma zaboleli. To mozem cakat ze sa to ani nezmeni, ze sa takto budem trapit vzdy. Pisali tam, ze taki ludia maju radi samotu, izolovanost, lebo vztahy im prinasaju bolest /co je aj pravda/boja sa odmietnutia, a pod. A ked si poviem ze mam po 30tke tak to ine ani nebude.

Januliiik78

A nie, nerozumiete mi, nechajme to tak, ako tak som sa z toho vyspala.

Ja som to myslela inak, ale nevadi, ja som dost hlbava, a to by chcelo trosku inu debatu. Vcera som sa dost do toho ponorila, mala som depku, inak som vesela a je so mnou sranda, viem sa bavit. Niesom zatrpknuta. Len viem ake mam vztahy, ake som mala, vzhladom k veku, uz by som mohla aj byt s niekym a tam je ten problem. Co vztah to bol problem v minulosti.
Myslela som aj na to ci niekto nema tu nahodou tiez taku poruchu osobnosti a pod..

kickaTT

nemozes si to brat tak osobne...ber to tak ze si niekto napisal nejake dristy aby zarobil na knihe :) ludi nemozno skatulkovat.... hlavne sa prestan lutovat a sirit okolo seba negativnu energiu to je to co ludi najviac odpudzuje...takze drzim palce a kaslat na to co kto popise ;)