Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orange/T-mobila/O2

Príspevok v téme: Orange/T-mobila/O2
Astor

Ktorý z operátov je podľa Vás najlepší-najvýhodnejší? Momentálne mám paušál od orangeu ale nie som bohvieako spokojná. Netelefonujem veľa a SMSky už skoro vôbec nie a aj tak vždy doplácam. Rozmýšľam že prejdem do O2 a budem mať len normálny kredit. Aké máte skúsenosti? (viem že tu táto téma už bola ale je asi 2 roky stará)
Ďakujem

ojka

stále viac si myslím, že najlepší ja O2, ale keďže celá naša rodina je OG, tak mám i ja, vernostné zľavy na telefony, paušály, ale asi by to chcelo niekedy zmenu....

lollipop

Pre mna je tiez naj O2, mam ho tusim 3 roky. 8 rokov som mala T-mobile kredit a ceny uz mali do neba, minuta hovoru do VLASTNEJ siete ma stala 15 SK. Nastastie prisla konkurencia v podobe O2 a ceny hned klesli. Ale aj tak som od nich odisla, teraz to mam este lacnejsie. Co sa tyka Orange, tak jedna znama tam chvilu pracovala a museli doslova klamat ludi a nikomu nesmeli dovolit dat si lacnejsi pausal ako mal. Aj O2 ma svoje muchy, obcas nemam signal alebo telefonujem, prerusi ma a napise, ze "siet zlyhala" :D Ale za tie prachy mi to nevadi.

Adulka

Ja som si preniesla cislo z T-mobilu do O2 a som maximalne spokojna, ucty mi dost klesli, nemenila by som. Mam ucty na faktury a niesom viazana, co je fajn a urcite v O2 ostanem. Nove akciove telefony nepotrebujem, staci mi ten, co mam. Takze s tym ma ziadny iny operator nenalaka :-D
...............
U mna jednoznacne O2 je najlepsie.

M74

Ja som v O2 išiel na fraktúru, nič tam neexpiruje, ani tam nie je vstupný poplatok. Uvidíme ako to bude fungovať, doteraz som mal kredit v T mobile.
bibi124: Ani niektorým kolegom pri odchode z Orange nič neponúkli, ale to už je pár mesiacov dozadu.

lost

ale pozor na o2, kredit expiruje uz za 3 mesiace, ak sa dobije len za 6 eur (alebo mozno este ine "nizke" sumy). ak za vyssie, tak expiruje za 6 mesiacov..
neviem ako to je u ruzoveho alebo oranzoveho.

lost

ak sa uz rozhodnej akokolvek, zjednaj si extra zlavu :)

- za pokus nic nedas a mozno to vyjde a usetris par eur..

bibi123, mne orange ponukol tiez 2 nasobok dat za rovnaku cenu, ale poslal som ich niekam :) kedze t-mobile ma o 1/3 lacnejsi net a kvalitnejsi 10 nasobne (!!! seriozne 10 nasobne !!! )

ten ma suverenne najlepsi mobilny internet na slovensku, kvalitovo, zatial. ale ma nehorazne drahe data, tak ako kazdy. o2 ma za 6 eur neobmedzeny net, avsak rychlost kolise medzi 100-200Kbps co je naozaj malo, ale ako krizove riesenie to ujde, plus na take ze email, facebook, icq.

ja mam 40Mbps net s nejak 70 TV stanicami za 22 eur mesacne :)
ale vdaka DPH sa mi to zdrazelo o 1% (!) do p..e , tolko trvalych platieb este musim zmenit, vdaka tej DPH, ale ja na to yebem, nech si posielaju kolko upozorneni len chcu :D
nenavidim taketo teplosske papierovacky a centovacky.

rony26

pre niekoho kto nevola vela sucasna ponuka O2 nema konkurenciu...pri prenose cisla do O2 a odratania bonusu z faktury mozete mat 50 volnych minut za 1 euro a bez viazanosti

bibi123

M74-moj priatel bol vyse 10 rokov v orange, vzdy mal pausal 120 minut-bol bez viazanosti, ani si nikdy nevzal telefon z ponuky, lebo sa mu nikdy ziaden z ponukanych nepacil a neuveris, ale vobec ho nikto neprosikal, aby zostal, ani mu neponukli vyhodnejsiu akciu, mne po 2 rokoch tiez nie, naproti tomu t-mobile-chceli sme zrusit prenosny internet, nielen, ze nam ponukli 2nasobok objemu dat, ale aj za polovicnu povodnej ceny, UPC takisto, platili sme nejakych 50eur za neobmedzeny internet a vyse 50 eur za kablovku a HBO, chceli sme odist a dat si skylink, UPC zabojovalo, teraz to mame aj s 3x nasobne rychlejsim internetom, pevnou linkou, kablovkou, HBOckom za nejakych 45eur mesacne...

Slobodna

Ja som s Orangom tiež nebola spokojná, prešla som k T-mobile a dlho som spokojná bola, ale už začínam byť trošku nespokojná. O2 neviem- nemám skúsenosť ale možno čoskoro mať budem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orange/T-mobila/O2 - Fórum - ZDRAVIE.sk