Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FILM - Zeitgeist Moving Forward

Príspevok v téme: FILM - Zeitgeist Moving Forward
asdf789

Videli ste už naznámejší neziskový dokumentárny film Zeitgeist: Moving Forward ?

www.youtube.com

Čo si o tom myslíte ? Veríte v nejakú zmenu ?

Tento film uvádza expertov z oblastí verejného zdravotníctva, antropológie, neurobiológie, ekonómie, energetiky, technológie, spoločenských vied a iných relevantných tématík, ktoré sa vzťahujú na fungovanie spoločnosti a kultúry. Tri hlavné témy obsiahnuté vo filme sú Ľudské správanie, Peňažná Ekonómia a Aplikovaná veda. Pospájané dokopy vytvárajú model pre pochopenie formy súčasnej spoločnosti, prečo je potrebné prejsť na inú formu - spolu s novým radikálnym a taktiež praktickým sociálnym spôsobom založeným na vyspelom porozumení, ktorý by vyriešil biedu, ktorej svet čelí dnes.

Film si môžete stiahnuť s titulkami na stránke hnutia Zeitgeist na Slovensku www.zeitgeistmovement.sk

lost

no to ma neskor tiez napadlo, ale ak zistia ze som uznavac vendety, tak si to snad rozmyslia :D

osobne by som sa nebal polozit ani take znacky ako su tie smazene rychloobcerstvenia :)

ale to len ze som single a nemam co stratit :D

jedine svojho psa, ale toho by som dal do bezpecia :D

jajka001_

lost , lenze oni nedaju tebe milion eur aby si to zatvoril, ale daju dvetic eur uradnikom aby nasli sposob ako ta odtial vyhnat :) alebo pouziju mafianskejsie metody

jajka001_

ano , presne, otroctvo stale existuje, len ma inu formu - nie su to otroci podla mena ale su to neslobodni chudobni ludia bez prav, bez penazi

jajka001_

tak ma napadá, ze su veci, ktorym absolutne nerozumiem a su proti zdravemu rozumu - bola som na jednej akcii v ba - vela mladych a pubertiakov - a comu som absolutne nechapala bolo nie to , ze sa tam dosli vyslovene opit, ale to ze tam bolo nespocetne mnozstvo skupiniek, co popijali tvrdy alkohol a ked dopili flasu, smarili ju o zem ....vsade boli crepy...to sa mi uz rozum zastavuje, pretoze to nebol jeden vymlety jedinec ale mi to pripadalo ako davova psychoza
proste, mozme to tu riesit a nachadzat riesenia ale ludi nezmenime, kym bude na svete len par ludi, ktorym na tomto svete zalezi, aj tak nikam nedospejeme, navyse kazdy z nas ma uplne odlisne predstavy o comkolvek

lost

jj prense :)

napada ma ze asi idem otvorit taky maly obchod so slovenskym jedlom :)

mozno mi daju milion eur aby som zatvoril, ja zatvorim a otvorim inde. uvidime ako dlho ich to bude bavit.

a ked nic neponuknu, aspon ma bude nieco zivit :D

lost

Na tv stanici Spektrum davali ze ako ziju ti chudobny, neviem do akej miery to bolo autenticke a pravdive, ale jednym slovom - nedalo sa na to pozerat..
To radsej ani nebudem menovat, aby som niekmu nesposobil zdravotne tazkosti..
Akykolvek iny mega faraon, ci mega kral, ci majitel otrokov sa moze niekam strcit, v porovnani s tym co sa deje dnes...
to je ako porovnavat meter vysoky, 10 kilovgramovy hrad postsaveny na pieskovisku(faraoni) versus stovky metrov vysoka a milion tonova budova.

jajka001_

jj napriklad rychle obcerstvenie. napr taka situacia, ze prisiel mcdonald do centra ba. oproti bol stanok so slovenskymi hamburgermi, ktore boli 3x vacsie a o polovicu lacnejsie. podla mna aj chutnejsie. samozrejme ze mali viac klientov. lenze do pol roka tie stanky museli ist prec. lobbisticke tlaky a uplatky, kto by im odolal :)
k stravovaniu, kedysi nebol fast food. neexistuje ze ides do mesta a kdesi si take cosi kupis. ludia jedli doma - zdravsie - a neboli lakani a tlaceni do fastfoodov. je uzasne ked vidite v nedeli v mcdonalde rodinku pri nedelnom obede...

lost

Tie banky tlacia tolko penazi kolko len chcu. Stalcia jednu stranu balonu, ale niekde - na druhej strane balonu sa to musi prejavit.
Nepokoje na blizkom vychode su z velkej casti sposobene prave tymto..

Pridu vysoke ceny, zdrazovanie, nezamestnanost..

Slepy vedie slepeho.

lost

jajka001

ano presne tak nejak :)

ktovie ako to skonci, to neviem, ale pekne nie.

Kaz 1:15
"Krivé sa nedá urobiť rovným a čoho niet, to nemožno počítať. "

jajka001_

napriklad pozicky od MMF - dostala som mail kde to bolo krasne vysvetlene ako to funguje - oni krachujucej krajine daju pozicku na urcity urok za istych podmienok. tymi podmienkami su urcite opatrenie, ktore musia spravit. tieto opatrenia ich dovedu k este vacsiemu kolapsu krajiny. naoko vyzeraju ako setriace opatrenia, v skutocnosti ide o to ze sa neinvestuje takze krajina nerastie a upada. krajina musi platit dlh plus uroky. zadlzuje sa coraz viac... a ina krajina bohatne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FILM - Zeitgeist Moving Forward - Fórum - ZDRAVIE.sk