Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

6 mesiacov meškania:(

Príspevok v téme: 6 mesiacov meškania:(
Zuzuliiki

Mám 14 rokov a 6 mesiacov mi mešká menzes po mojich dvoch prvých menštruáciách ,prečo to môže byť?.. moja kamarátka má spolužiačky ktorým meškal jednej 9 a druhej 10 mesiacov,a sú v naprostom normále. Ku gynekologičke nechcem ísť a mojej mame to radšej povedať nechcem,lebo by si to spojila zo situáciou v Októbri,čo nechtiac zistila že ma môj "kamarát" prstoval.Prosím o seriózne odpovede,o žiadne typu : Si hlúpe decko,nemala si robiť hlúposti a podobné veci.Ďakujem.

adusha

mne sa tiez stalo to iste,len narozdiel od teba viem preco. cez letne prazdniny som dost schudla: bola som stale vonku,nestihala som jest,na dovolenke nam hnusne varili :D a este posledne tyzdne som mala stresy zo skoly tak tie kila isli pravdaze dole.. tak teraz sa snazim zase pribrat aby sa mi menzes vratil :) tak sa neboj podla mna je to u teba tiez kvoli tomu ze si schudla

jajka001_

myslim ze si dost chuda,aj ked sa tak necitis (tiez som bola tak) a ak si este schudla, tie vykyvy vahy, to to mohlo sposobit, prilis chude baby menzes nemaju.

jajkafr

bazalka
je normálne že nemá menzes pravidelný, ale 6 mesačné meškanie normálne nie je...
Zuzuliiki
mala by si to povedať mamke... ak si s chlapcom nespala tehotná byť nemôžeš takže menštruácia ti kvôli tomu meškať nemôže... ako sa cítiš? nemáš bolesti hlavy, priberanie, bolesti brucha ... ?
nemusí to byť, ale môže to byť aj hormonálna porucha kamarátka tak mala... tiež to odkladala a nakoniec jej zistili že má veľa prolaktínu nasadili lieky a upravilo sa jej to :)

Zuzuliiki

Chudá?.. pochybujem,mám 169 cm a asi 53 kg,určite nie som chudá,síce som v poslednom čase schudla,ale to bolo skôr také komplikovanejšie najprv som schudla,potom pribrala a zas schudla,a mala som psoledné dva emsiace stresu plnú hlavu
Bazalka-Ďakujem Ti,Dúfam že to tak bude :( už len čakám či sa mi konečne dostaví,a nejako sa nedočkávam..a 6 mesiacov..o dva týždne aj niečo 7 mesiacov je dosť :(

bazalka

Naozaj sa nemusíš obávať. V tvojom veku je to normálne, že to ešte nemáš pravidelne. Postupne sa ti to znormalizuje, neboj.

Zuzuliiki

Jajka001_ ďakujem ti za odpísanie,je to pre mňa dôležité,rpetože moje spolužiačky mi zas vravia že je to hlúposť a že neičo somnou je a ja im vždy poviem len to,že dúfam že to je len s toho že som ju mala ešt elen dva krát a že ten cyklus ..ž emožno ju dostanem až o čtyri mesiace,síc ročnéí meškanie je dosť,ale tka dúfam :(

jajka001_

este si vo vyvine, bude to trvat, kym sa cyklus ustali. ak by si ani po dvoch rokoch nemala ako tak pravidelnu, chod ku gynekologicke

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

6 mesiacov meškania:( - Fórum - ZDRAVIE.sk