Ochrana pri sexe

Príspevok v téme: Ochrana pri sexe
nikky_m

Ako sa mam pri sexe chranit pred otehotnenim?
Hak som prestala brat, lebo zvysuje riziko rakoviny a kopa inych svinstiev.
Pharmatex mi znici mikrofloru v posve.
Priatel kondomy pouzivat nechce - co celkom chapem, nie je to ono.
Prerusovana suloz je nespolahliva.
Vypocitat plodne a neplodne dni bude v najblizsich mesiacoch aj kvoli rozhadzanemu cyklu nemozne, tak mi ,prosim, niekto poradte, ako sa to da v dnesnej dobe zvladat, ked sa sexu vzdat nechcem a nechcem mat ani doma pat detvakov? Clovek by si myslel, ze ked sa lieta na Mesiac a podobne vymozenosti, tak vymyslia nejaku spolahlivu ochranu, co mi nedonici zdravie.
Ako to riesite vy?

nikky_m

Vsak ako som vravela, sexu sa vzdat nemienim:)))
A na tej HAK nieco bude, asi pred mesiacom u nas v meste zomrela jedna mlada baba, zevraj dostala emboliu prave z HAK.:(
Budme uprimni, je to synteticky hormon, bez nasledkov to urcite nebude... A cely ten biznis je dost o peniazoch.
No a kedze Pharmatex je chemia, ktora zabija spermie, tiez nebude 100% prirodna...
Ax jaj, uz to vidim, budem mat tridstat a pat deti...aspon pocas tehotenstva zena nemusi mysliet na to, ze otehotnie:)

Inner

Pharmatex ti floru neznicil, ten naopak posobi proti zapalom a infekciam. Mas to z niecoho ineho. Poznas take porekladlo? ;-)
Kto chce, sposob si najde, kto nechce, dovod si najde.
Cize ak sa ti nic nepaci, velmi si nepomozes. Nerozumiem, preco mas dojem, ze hned dostanes z HAK rakovinu. Nic take nikdy dokazane nebolo. Velmi na vyber nemas, ak sa chces chranit. Porad sa s gynekologom, on by ti mal vysvetlit vsetky mozne sposoby ochrany.