Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ceruzka na oci

Príspevok v téme: Ceruzka na oci
peppy

Ahojte baby. Neviete mi prosim poradit nejaku dobru ceruzku na oci, ktora dlho vydrzi a zaroven ju budem moct pouzit aj ako vnutornu linku? Viem, ze tu uz bolo mnoho podobnych diskusii na tuto temu ale vsetci tam vacsinou ospevovali GOSH. Ja ju doma mam presnejsie tu waterproof vodeodolnu a je to hotova katastrofa. Kresli nevyrazne a rychlo sa rozmazava. Uz som fakt zufala. Nechapem ako to ostatne baby robia, ze maju krasnu vyzraznu linku bez monoklov. Alebo neviete mi poradit co mam robit aby sa mi to az tak nerozmazavalo?

Ceruzkaaa

ja pouzivam ceruzku na oci annemarie borlind a este sa mi nestalo ze by sa rozmazala. tak isto od Burjois som predtym mala a tiez sa mi nerozmazala. povedala by som ze obidve su dost kvalitne.

michaella

To je tá vysúvacia? Tú mám... Ale s tou nie som až tak spokojná. Doteraz som mala Maybelinne, ale ani tá toľko nevydrží. A za chvíľu by som si chcela kupovať novú. A inak nevyradili Manhattan úplne, v niektorých DMkách som ho ešte videla. A aj na stránkach DM sú vypísané predajne, kde ešte je.

lucaa

manhattanku som mala, bola dosť v kvalitná, ale už vyradili kozmetiku manhattan zo sortimentu DM, takže som objavila automatickú ceruzku od ESSENCE a je skutončne skvelá a o polovicu lacnejšia ako tá od manhattanu :)

michaella

Dnes som tu práve tiež hľadala odpoveď, Gosh som neskúšala, ale boli tu na ňu aj negatívne názory. Tiež potrebujem nejakú odolnú, pretože mám mastnejšiu pleť a po celom dni sa mi tá ceruzka rozmaže. Zaujímala by ma ceruzka od Manhattanu, v Test magazine na STV bola najlepšia. Nepodelí sa niekto o svoje skúsenosti?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.