Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekolog Sered,Sala,Galanta

macka26

v nemocnici ked vojdes do polikliniky tak pojdes na lavo a tam na dverach najdes vsetkych gynekologov... ja tam nechodim tak neviem

1o1o

Tak mi zostal ten Trajanov a Baran,ako citam...Su to lekari starsi ci mladsi?Nech viem na co sa mam pripravit:)Dakujem vam za rady, este musim zistit ci beru nove pacientky,to neviete?

ivanecenka

tak v Ga nemocnici raz riaditeľoval jeden neschopný riaditeľ, ktorý spravil z primárov trochu neschopných ľudí, okrem ortopédie a očného. So Ščasným máme zlú skúsenosť v rodine

1o1o

Aha,dakujem,takze uz viem,kam nemam ist v Sali ani Galante...ale tu som sa docitala ze Scasny je primar ako to ze je zly?No,a teraz sa neviem rozhodnut uz vobec,kam ist:(

angi07

Ahoj, ja som chodila od 18.r k Dr.Mytníkovej, no ďakujem pekne, nikdy viac!!! Nechala som tam strašne veľa peňazí, ale keď som mala vážnejší problém, jednoducho ma nevedela vyliečiť. Trápili ma 3 roky kvasinky a jednoducho nič. Prešla som k DR.ČIMOVI a bez výterov na základe mojich problémov hneď nasadil antibiotiká. Chvála bohu odvtedy mám pokoj!
O tom len toľko....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekolog Sered,Sala,Galanta - Fórum - ZDRAVIE.sk