Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

saty na stuzkovu a svadbu

Príspevok v téme: saty na stuzkovu a svadbu
michellka

potrebovala by som par dobrych rad . Coskoro sa chystame na svadbu a mama povedala ze mi chce kupit nejake saty ktore budem mat uz aj na stuzkovej . Ja saty nenosim lebo sa v nich citim hrozne . Som dost malinka mam siroke boky a ramena a neviem na seba najst nic pekne . Neviem ani ci zvolit kratke alebo dlhe . Prosim poradte mi !!

jajkafr

michellka
či krátke alebo dlhé záleží od teba... od toho ktoré sa ti budú viac páčiť, ktoré ti budú viac sedieť... ak máš krivé nohy určite zvoľ dlhé šaty :) a keďže si nízka veľmi pekne vyzerajú dlhé šaty, ktoré predĺžia postavu, niečo hladké, na hrudníku možno nejaká ozdoba... sestra malá také na stužkovej, na prsiach mala čosi nariasené a potom išla hladká dlhá sukňa a vyzeralo to super a predĺžilo jej to postavu... a keďže máš široké ramená určite nekupuj šaty so zapínaním okolo krku pretože tie ramená rozšírujú ešte viac :) prajem šťastnú ruku pri výbere :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

saty na stuzkovu a svadbu - Fórum - ZDRAVIE.sk