Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tmave bodky na nose

zuzana7774

Inner má právdu. Nezbavíš sa ich. Jedine ich vieš zmenšiť a budu menej viditelne. Najlepšie je si robiť pealing. Vytláčanie ti spôsobí presný opak, budu sa ti stále zaplnať naspäť. Viem o čom hovorim, mam to odskušané.

adka25

A preco nechces ist ku kozmeticke? Profesionalne ti ich odstrani. Ale ak naozaj nechces, skus sa doma naparit-takych 15minut mininalne a vreckovcou si pory vytlac. Jeden za druhym. Nerob to bez naparenia, lebo si mozes poskodit plet a narobit jazvy. Kup si nejaku dobru masku a po vytlacani si ju nanes. Aj ked kozmeticka by bola najlespie riesenie.

Priyanka

Ahoj! Mám podobný problém. Raz som si tuto na fóre prečítala, že je fajn večer si natrieť tvár tenkou vrstvou panenského olivového oleja. Má na seba naviazať mastnotu a akoby ju "vycucať" :D Tak raz za týždeň to robím a pomáha. Nanášam si ho však tak deň, dva po DôKLADNOM vyčistení pleti od kamedonov (čiernych bodiek). Na vankúš si rozprestriem obyčajný papierový obrúsok. Ráno nemám ani mastnú tvár. Vyskúšaj. Ja to považujem za zatiaľ najúčinnejší spôsob ako šetrne bojovať s kamedonmi. Chemické kozmetické prípravky nie sú o nič lepšie.
Snáď som ti pomohla :)

Inner

to su pory, prirodzena vec, nie choroba ;-)
Cisti si plet, nejedz vela mastneho. Ale ak sa chces porov trvalo zbavit, neda sa to. Ak ti niekto bude tvrdit, ze ano, tak si bude tymto len robit reklamu na svoj produkt ;-).

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tmave bodky na nose - Fórum - ZDRAVIE.sk