Preco neodpisuje?

Príspevok v téme: Preco neodpisuje?
mia 82

Preco ked si pisem s chlapcom ktory mi odpisuje....a paci sa mi a vie kto som pretoze ma pozna z videnia v skole ale nezdravi ma...a stale na mna cumi..mi neodpisal na otazku ci by sme sa mohli porozpravat aj mimo socialnej siete....
p.s...uz su to 3 dni a ja ale viem ze na internete bol lebo sak vidim na fb ked je online...a zdiela videa a pise statusy..PROSIM CO SI MAM O TOM MYSLIET?

viem co toje

kar-to vobec nieje pravda čo tu pišeš.Toto je moja odpoved.Mam kamosku ktora ma iba 13rokov a už jeden rok je do 18ročneho chlapca.A nieje z nas kamosiek prave najkrajsia,ten chlapec je pekny mladya ma dobru skolu.Lenze on je do nej zalubeny tiez uz jeden rok..Minule ju pozval von..Ale povedal,ze iba oni dvaj pojdu..ze ziadny kamosi ani nic..Zobral ju na rukach na koniec ulicky..porozopinal jej mikyny az do tricka,chytil ju okolo pasu a chcel jej dat pusu..Lenze ona sa vzdy odtiahla..Tak si dal svoje ruky do jej vreciek na zadku a pritiahol si ju k sebe..Zacali sa bozkavat,len ona musela byt do polhodiny doma..Ked jej zazvonil budik,ze DOMOV tak sa cela zachvela od smutku ze uz musi ist..Ale potom sa raz vecer tak "pohadali" kvoli tomu,ze take kravy jej povedali ze ju "podvadza"..ale to nebola pravda..A my sme naj,kamosky cize si vsetko hovorime..A povedala mi,že ju zase pozval von..A ona povedala ze nepojde..Totiz ona zahovara :D..hnusa..ale pojde inac ju k nemu dotiahnem..Krasny su spolu..Aj ja som zalubena do 18ročneho chalana..Lenze ja som prenho sice uz vyspelejsia baba..Ale on ma frajerku..Moc by som s nim chcela chodit,a zazit to iste co Nika..VEK SU IBA CISLA.. a tento pribeh by ti trochu mohol dat istoty..Davam ti radu aby si s nim pisala na facebooku,pozdravila ho ked pojde okolo,bud tajomna a zaujimava,uvidis :-)vsetko bude OK

Pepulino

ja som vo veľmi podobnej situácií, ale narozdiel si spolu píšeme. Bohužiaľ v škole sa nemôžeme zdraviť, lebo jeho kamoši sú neni tak celkom v ,,poho". Nanešťastie aj mne sa páči a ponúkla som mu o istú otázku odpoveď bola áno. Ale od septembra sme sa nestreli :(

Deria

Z akeho dovodu Ti neodpoveda, tazko povedat. Nema odvahu, ma ine zaujmy, nechce sa mu nadväzovat znamost osobne, atd. Ale zatial to vyzera tak, ze jednoznacne nema zaujem, vykasli sa na to. Teda, nepodnikaj uz nic, nepis mu, aj keby sa Ti neviem ako pacil! Ak bude mat zaujem, ozve sa.
Suhlasim so "Slobodnou", chlapci by mali dievcata dobyjat a nie opacne. Aj ked to dnesne mlade zeny casto podcenuju ale ak dievca nahana chalana, je to proti principu prirody a raz sa to niekde odzrkadli, teda, väcsinou to nema velku perspektivu na pekny vztah.

Slobodna

Chlapov čo budú len tak čumieť a nebudú sa mať k činu ešte v živote stretneš, teda ak vyzeráš aspoň trošku k svetu. Ono existujú taký muži, že čo by aj chceli ale boja sa odmietnutia, tak len čumia ako debílkovia a ako hovorím, z čumenia sa ja neposexujem :) a platí jedno pravidlo, že chlap má ženu loviť až uloviť, dobíjať, nie žena. Aj keď dnešné mladé baby idú rýchlo a priamo na vec a potom z toho majú len problémy.