Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gay

PRecLik

Takže... Ja Som Gay a mám 15,, Už som to robil pár krát... Bolo to pre mňa Niečo úžasné a Vzrušujúce,, ale s druhím pohlavím necítim ani záujem... A JA NECHCEM BYŤ GAYOM! ale som ! A ja dúfam že sa mi to vykryštalizuje .... Mno teraz chcem Radu!

lienocka2

Uvidíš, keď budeš o niečo starší, kto ťa bude viac aj sexuálne vzrušovať. Určite bude dobré, keď budeš mať skúsenosti aj s chalanmi aj dievčatami a budeš môcť porovnávať. Kto ťa priťahuje, do koho sa zaľúbiš.. držím palce, nech lepšie spoznáš sám seba :-)

Kvety zla

ja si myslim ze si jeden z mala skutocnych bisexualov (kedze v dnesnom svete je strasne trendy najma pre 14 rocne zabky tvarit sa, ze su bi a bozkavat sa s kamoskami :) ). to znamena ze sa ti pacia aj dievcata aj chlapci.
inac, citala som jednu studiu o tom, ze oznacenia bisexual, homosexual a heterosexual su dost nespravne - ide o to k comu viac inklinujes. je mozne ze zistis ze sa ti pacia predovsetkym chlapci a len sem tam nejake dievca - teda si 80-90 percent na chalanov, zvysok na baby. ked zistis ze sa ti pacia chlapci a dievcata v rovnakom pomere tak si mozes nasadit nalepku bisexual. a je mozne ze budes preferovat damsku spolocnost s tym ze sa obcas pozries (alebo aj nieco viac) na nejakeho chlapa - a teda o sebe budes moct hovorit ako o v podstate heterosexualovi. su samozrejme aj taki, ktori su jednoznacni, ale... to asi nebude tvoj pripad.

inac vacsina homosexualov o svojej homosexualite vie uz od detstva. len ju v sebe potlacaju. cize cakat do 18 ako sa vyvinies je zvlastne. ale mozes pockat a uvidis k comu zacnes inklinovat. ale podla mna, 100 percent nieco nebudes nikdy :) len je jednodussie pre vonkajsi svet hovorit o sebe ako o heterosexualov, homosexualovi alebo bisexualovi, kedze vysvetlovat im tie percenta by bolo zdlhave. dolezite je, aby si bol spokojny sam so sebou, vedel kto si a co si a co/kto sa ti paci... :) nalepky su precenovane.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gay - Fórum - ZDRAVIE.sk