Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie v 14

bibi123

Baby-to sa len tak hovori, ze tazke kosti. zaujimavostou je, ze kosti zeny maju len okolo 3kg, bez vyplne. Doma mame vahu, co meria aj hmotnost kosti a vsetky zeny, co sa na nej vazili-mali okolo 2.5-3kg
teraz k striam-striam sa podla mna neda vyhnut, ked clovek rastie, tiez som sa volakedy voci nim trapila, ale dnes zbledli a uz nie su vobec vidno, takze dievcata netrapte sa kvoli nim:O))) Mlade dievcata sa podla mna az privelmi sleduju, nikto nie je dokonaly, kazdy clovek ma nejaku vadu a vacsinou druhych ludi ani nenapadne sa pozerat na miesta, ktore povazujete za chybne.

mataBB

a vies co? neriesme to...nech si to vyriesi dievca sama..je to jej telo...ale ked tak pozeram nie som jedin a co ma taky nazor a len vravim: sudim podla vlastneho tela pri rovnakej vyske..a to som nikdy nebola modelka...

diamant19

mataBB - nevies co som tm myslela ?? ja som tm myslela ze clovek moze mat tazke kosti bez ohladu na to kolko meria ... a keby ze je silnejsia tak by jej to aj doktorka povedala nie ??? ...

mataBB

ano moze mat tazke kosti..ale ked ma 14 rocne dievca 85 kg pri takej vyske aku ma, neprichadza do uvahy aby to bolo len tazkymi kostami...a za svojim nazorom si stojim...a nikto sa tu nebavi o tom co jej povedala doktorka a co nie...vies poznam aj takych rodicov, co aj obeznemu dietatu povedia ze vyzera normalne a ma normalnu postavu a este do neho pchaju chipsy..to len tak pre tvoj obraz...a takych rodicov je bohuzial dost...cize ak jej rodicia a okolie hovoria, ze ma normalnu postavu, takm si to moze myslet aj ona...to je to iste ako ked rodicia hovoria dievcatu (ktore je stihle) ze je tucne...a potom si to mysli aj samotne dievca...to je to iste len opacny pripad

diamant19

mataBB - nevies co som tm myslela ?? ja som tm myslela ze clovek moze mat tazke kosti bez ohladu na to kolko meria ... a keby ze je silnejsia tak by jej to aj doktorka povedala nie ??? ...

diamant19

diamant19

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.