Strie v 14

diamant19

mataBB - nevies co som tm myslela ?? ja som tm myslela ze clovek moze mat tazke kosti bez ohladu na to kolko meria ... a keby ze je silnejsia tak by jej to aj doktorka povedala nie ??? ...

diamant19

ale moze mat tazke kosti ... ja mam kamaratku co je asi o 5cm vysia ako ona a ma cca tiez nejak 75-80kg a je chuda jak vyzla ... a lekarka jej tiez povedala ze ma tazke kosti ...

mataBB

sorry hovorim ze ja mam 60kg som akurat a neviem si predstavit ze 25 kg viac na tele ako mam ja jej robia kosti!!!! preboha ved sa zobudte..

diamant19

ale moze mat tazke kosti ... ja mam kamaratku co je asi o 5cm vysia ako ona a ma cca tiez nejak 75-80kg a je chuda jak vyzla ... a lekarka jej tiez povedala ze ma tazke kosti ...

diamant19

ale moze mat tazke kosti ... ja mam kamaratku co je asi o 5cm vysia ako ona a ma cca tiez nejak 75-80kg a je chuda jak vyzla ... a lekarka jej tiez povedala ze ma tazke kosti ...

diamant19

ale moze mat tazke kosti ... ja mam kamaratku co je asi o 5cm vysia ako ona a ma cca tiez nejak 75-80kg a je chuda jak vyzla ... a lekarka jej tiez povedala ze ma tazke kosti ...

diamant19

ale moze mat tazke kosti ... ja mam kamaratku co je asi o 5cm vysia ako ona a ma cca tiez nejak 75-80kg a je chuda jak vyzla ... a lekarka jej tiez povedala ze ma tazke kosti ...

xyzz

Tentítko? Ako sorry, ale 85kg je pri akejkoľvek výške (aj 180cm) dosť veľa, nie to 170... Ja mám 180cm, 58kg a ja si ako tentítko nepripadám, tak nehovor že pri tvojich 85kg nemáš nadváhu a si štíhla...

mataBB

no to ze si tenka ani ja neverim..mam rovnaku vysku a mam 60kg a to si pridem normalna..ale keby schudnem 5 kg tak som ideal...a keby mam o 25 kg naviac tak je to totalna obezita...a nech si hovori kto chce co chce, pri takejto vahe nemoze mat 14 rocna baba 85kg vahu...viem pousidit podla vlastnej vahy a rovnakej vysky ako dotycna