Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudé nohy...

qwertinka

zasa su chude nohy a chude nohy. niektore baby su fakt tak vychudnute, ze to uz je pod hranicou "peknosti", ale pozri,v chudosti sa nemusis obmedzovat, nemusis si tak strazit stravu a nemusis sa obavat, ze v 50 budes mat 100 kil, ak kazdym rokom nepridas do tempa a neuberies z taniera :) dnes je to prekazka, o niekolko rokov to moze byt vyhoda. no pokial si fakt extremne vychudnuta a mas velmi nizke BMI, potom skus napr za lekarom, ci sa na to nedaju predpisat nutridrinky, ale hlavne je dolezita strava. vyzivne jedla, vacsie porcie, viac krat za den. no pokial si aj velmi stihlunka a nemas problemy s imunitou, unavou alebo celkovo pocity slabosti, v tom pripade si to uzivaj, co by tak 90% zien dalo za to, keby mohli ladovat co a kolko len chcu :D

alen

Neviem koľko máte rokov, ale kedysi som si o mojich nohách myslela to isté skúšala som rôznu chôdzu aby som spevnila lýtkové svalstvo aby som mala hrubšie nohy, ale dnes viem, že opak bol pravdou v neskoršom veku to zistíte a budete mať krajšie nohy ako vaše rovesníčky.

www.zdravevankuse.webnode.sk

Verony

Ja mám taký istá problém ---> CHUDÉ NOHY! ... Sa vám ľahko povie že urobte si z nich prednosti, keď na vás sú ledva dáke nohavice, a skork každý druhý vám hovorí "Prebohaa, veď pribeer si kosť a koža" Lenže veľa ľudí si otvára ústa a ani netušia že človek za to aj môže :D

xdanielax

ked chcete pribrat svaly do noh je ucinne cvicit so zatazou. Drepy, vypady, mrtve tahy, predkopy, zakopy... - jednoducho chodte do posilky a nebojte sa zavazia.
Co sa tyka behu, beh je tiez super na vyformovanie, vhodnejsi je rychlejsi beh, sprinty.. beh/chodza do kopca, do schodov (tam sa pekne zapaja zadok) atd atd :))

Monika_babika

Tak su dajake produkty na priberanie ale myslim ze len na nohy neni...... podla mna chude nohy su sexyy ;-) aj ja by som si take priala

pixi

Aj ja som mala kedysi chudé nohy, ale odkedy sa venujem športu, tak mi lýtka aj stehná dosť zosilneli a vyformovali sa. Niekedy to trvá trocha dlhšie, ale keď vydržíš cvičiť, určite budeš spokojná.

jeluska

Mam ten isty problem.Tiez mam velmi chude nohy a dost maly zadok.uz cca 3 roky pravidelne skacem na svihadle. Ani beh mi nepomohol. Existuje vobec nejaky sport ktorym by sa to dalo upravit?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudé nohy... - Fórum - ZDRAVIE.sk