Zvačšena uzlina na krku- čo to?

Príspevok v téme: Zvačšena uzlina na krku- čo to?
000nastenka

Asi v septembri alebo oktobri min. roka som mala hnisavu angínu,a odvtedy mám zvačšenú uzlinu na krku na pravej strane. Používala som chvílu na to octanovú masť na odpuchnutie, ale nepreślo to .. a doteraz ju mam mierne zvaćšenú. Bola som s tým aj na sone, no povedali mi že oni nič nevidia, no na papieriku čo mi dali, mam rozmery uzlín,a pravá je predsa len vačšia. Je to problém, môže to byť napr rakovina? :((

Nelka

ahojte ludia mam 14 rokov..mam hrcku na krku zatial 3 dni ...stale ma to boli na dotyk tvrde a bolestive..lekar mi predpisal mast a tabletky no a ak ma to neprejde a na sone sa zisti ze tam je kamienok bude potrebna operacia kedze ja to mam upchate..bola by som rada ak to niekto uz mal a nieco mu pomohlo aby mi napisal na email ..18emmka18@azet.sk
Dakujem

gribko23

mám zväčšenú uzlinu nad sánkou už skoro rok nemení sa je pohyblivá a nebolestivá.. doteraz som sa nebál ale nedávno som si nahmatal hrčku na krku aj v podpazuší veľkosti hrášku.. môže to byť niečo vážne ?? :-(

mataBB

boze ludia, ved jasne, treba byt opatrny, ale ked pocuvam svoje okolie..nejaka hrcka na tele, zvacsenina a kazdy hned- rakovina...a uz si kope vlastny hrob...sak existuju aj ine diagnozy..

animka

mandle pokial maju mat skryty zapal v tele tak sa radsej vyberaju,zbytocne znizuju imunitu...potom je clovek stale chory ...este raz vravim imunologovi ! na toto su oni odbornici , sama som si tymi vysetreniami presla takze viem o com vravim :)

vader

tak raci bude clovek opatrny. Je mozne ze mas nejaky problem v ustach myslim tym zubny kaz alebo infekcia zubu to taktiez zvacsi uzliny.

mataBB

nechapes ze angina poskodzuje mandle, mandle su tiez sucast uzlin?staci jedna angina a mandle uz nikdy nebudu pracovat tak ako predtym...ty si myslis ze sa to neprejavi? nemyslim RAKOVINOU

ale co sa rozculujem ocvodne nerozumies co myslim tak si bud o tom nieco nastuduj alebo sa boj dalej, ked ti to tak vyhovuje

000nastenka

Mata no hej viem že bola menšia tá jedna hej chytala som si to a okrem toho keď dám dozadu hlavu je mi to vidieť a predtým nebolo