Zumba alebo aerobik?

gabika666

wendy7, ja som si kupila cez eshop gardelife.sk takú vačšiu, od exit toys, a stále som presvedčená o tom že to bol dobrý výber :)

Laila2423

baby vyskúšajte Salsation, je super spája funkčný tréning a tanec. Čas pri ňom ubieha ako voda, spotíte sa do nitky a zároveň spaluješ a posilňuješ. Vrelo odporúčam www.salsation.sk

gabika666

neskusala si nahodou este aj trampolinky skupinové cvičenie ? :) fakt sa tam namakáš naberieš kondičku a spevníš. ja som chodila už pár týždnov teraz som si kúpila trampolínu tak dúfam že to bude mať stále rovnaký efekt

teganaj

Slobodna tvoj prispevok je spravny.vsettci zvolte sport zktoreho budete mat radost nenutte sa do biecoho co vam nevyhovuje a len preto to sportujete aby ste schudli.je dolezite aby to bol sport z ktoreho mate radost.ak niekto doma cvici robi drepy brusaky a robi to len preto aby schudol a neznasa to tak po mesiaci s tym prestane.ja napriklad neznasam spolocne cvicenia a vzajomne sa utesovanie.ja milujem sporty kt sama robim ako beh na rovine beh do schodov plavie lyzovanie a bike.je tu aj fynancna stranka platit za hodiny zumby denne radsej vybehnem 4krat na 12 poschodie efekt ten iaty ci lepsi a je zadarmo.ale kto miluje spolocne cvicenia lebo potrebuje spolicne sa psychicky podporit tak je to ok ale to nie je moj pripad.

Danka.

Ahojte...chcem sa opytat,dnes som bola na hodine zumby prvy krat....velmi ma to bavilo,ale mam rakovinu pluc,sice mam nador momentalne maly,beriem este chemo...Chcem sa opytat ci poznate ludi krory maju tiez to co ja ale cvicia zumbu aj napriek tomu?!!...Vdaka☺️

Zorica

Ahojte.zienky chcem sa podelit s vami o zumbu. Sme dve damy,po 45-tke a cvicime 8 rokov 5 rokov sme cvicili aerobik a 3 roky cvicime zumbu...podla mna je zumba riadna makacka vzdy sme spotene a riadne vytrasene....vsetko zalezi od instruktorky zumby, ta nasa ma v tom jasno....vzdy nas najskor rozcvici a potom to riadne odpalime a na zaver sa zase riadne pri super hudbe ponatahujeme....uz aj ked mame cosi viac ako 45,vsetko stihame aj ked nevravim ze cvicime ako nasa instruktora ale one je zlata vzdy nas pochvali ake sme boli super a s dobrou naladou ideme domov....takze zumbu vrelo odporucam....

Slobodna

Jedine pri tom schudneš čo ťa baví a čo budeš robiť s radosťou. Počúvaj svoje pocity a nenechaj sa ovplyvniť okolím, každému vyhovuje iný šport. Ak budeš robiť nejaký šport, ktorý ťa nebude baviť, nevydržíš pri ňom dlho a takisto sa nedostavia účinky aké chceš dosiahnuť.

sweater

Sak jasnacka ze Zumba, nestaci ti ako dokaz ked vidis na MTV aky su z toho nabuchany ti co to cvicia? :-), aaaaach ludia moji...