Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

online psycholog

hillary

len tak btw ja ked som bola u psychologicky jeden jediny krat v zivote asi pred desiatimi rokmi tak som jej povedala veci a hned si zavolala otca a vsetko mu to vykvakala strasne som sa vtedy hambila prislo mi to akoze povedz ty povies a ona to posunie dalej bola som pubertacka co sa nevedela branit ale doteraz to beriem ako velky podraz

mickeyy

ja mám dobré skúsenosti so psychologičkou na www. detskypsycholog. sk.
Čo sa týka času a peňazí, tak sa mi to jednoznačne oplatilo. Nehovoriac už o tom, že moju dcéru by som ku žiadnemu psychológovi aj tak nedostala. Poradila mi, ako sa správať ku dcére a ako prežiť v zdraví jej ťažkú pubertu. Dnes je doba internetu, podľa mňa je preto psychológ cez internet úplne normálny spôsob ako si nechať poradiť a pomôcť.

mickeyy

ja mám dobré skúsenosti so psychologičkou na -odkaz odstránený-. Čo sa týka času a peňazí, tak sa mi to jednoznačne oplatilo. Nehovoriac už o tom, že moju dcéru by som ku žiadnemu psychológovi aj tak nedostala. Poradila mi, ako sa správať ku dcére a ako prežiť v zdraví jej ťažkú pubertu. Dnes je doba internetu, podľa mňa je preto psychológ cez internet úplne normálny spôsob ako si nechať poradiť a pomôcť.

jajkafr

lea
v každom väčšom (okresnom) meste by mal byť psychológ, u ktorého ti preplatí sedenie poisťovňa... ak napíšeš odkiaľ si alebo aspoň okolie možno ti bude vedieť niekto poradiť :)

jajkafr

lionessss
neviem ako som to mala napísať, ale psychológ patrí viac menej k zdravotníkom preto som napísala že musí dodržiavať lekárske tajomstvo... napr. ani sestry, sanitárky, zdravotnícky asistenti... nie sú lekárky a musia dodržiavať lekárske tajomstvo :) ale chápeme sa čo sme chceli povedať... no a o tom že nemusí povedať psychológovi svoje meno nie je pravda... meno musí povedať... pretože ak to nieje súkromný psychológ tak sedenie prepláca poisťovňa takže musí mať údaje o svojom klientovi...

lionesssssss

jajkafr, psychológ nie je lekár, takže lekárske tajomstvo dodržiavať nemusí, ale údaje o svojom klientovi samozrejme posúvať nesmie... to je jasné... philips, ak navštíviš psychológa, nemusíš mu povedať svoje meno...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

online psycholog - Fórum - ZDRAVIE.sk