Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bieliace pásiky Crest

...Ivett...

Ahojte, objednavali ste si niekto pasiky cez ebay? Crest 3D white professional effects co u nas stoja 75€ tam 40$ ( rovnake balenie, 40 pasikov na 20 dni)

Kikamika

Ja ich pouzivam len 3 den a uz vidim vysledky. Neverila - uverila. Funguje to bajecne. Este napisem ked to dokoncim.
kika

kellyve22

ja pouzivam crest proff.effect a mozem povedat ze som ozaj milo prekvapena po 5dnoch mam zuby ovela belsie a zda sa mi ze to biely tak trosku aj plombu co mam na prednom polke zubu :)) takze odporucam :))

tindzi

Ja som použila pred rokom Crest 3D White Professional Effects. Balenie bolo na 20 dní a bola som veľmi milo prekvapená. Už po pár dňoch som videla zmenu a nielen ja, ale aj moji známi si to všimli. Je síce pravda, že odvtedy som sa začala viac sústrediť aj na čistenie zubov a čistila som si ich častejšie a precíznejšie. K baleniu som zdarma dostala aj pastu Advanced Vivid, ale neviem posúdiť či mala nejaký účinok. Ja používam bieliace pasty Signal, pretože majú sviežu chuť a podľa mňa aj dobre účinkujú. Myslím, že účinok bielenia s pásikmi Crest by mal pretrvať 10 mesiacov, ale ja mám zuby stále biele aj po roku (a pritom som fajčiar a pijem čierny čaj).Ale aj tak plánujem kúru opakovať.

Tusan

Tak odkaz to odstranilo, nevadi. Najdete to cez google: "bieliace-pasiky.sk casto kladene otazky". Tam su odpovede na rozne taketo aj podobne otazky.

Tusan

Tobias, zuby by sa tesne pred pouzitim pasikov nemali umyvat, aby sa znizilo riziko moznej sprievodnej reakcie = zvysenej citlivosti zubov pocas bielenia zubov. Umytim zubov si totiz ciastocne kefkou "rozdrazdite" dasna a zuby. Aj ked len minimalne, ale riziko zvysenej citlivosti sa tym mierne zvysi. Ak by sa aj zvysena citlivist vyskytla, ide len o neškodnu sprievodnu a docasnu reakciu.

Odpovede na taketo a podobne otazky najdete v sekcii "Casto kladene otazky" tu: -odkaz odstránený-

Tobias878787

Pasiky som dostal vcera ako darcek a idem ich pouzit akurat si niesom isty preco si nemozem hodinu pred pouzitim umyvat zuby. Vie mi to niekto vysvetlit? Inak zatial som o nich pocul len dobre recenzie od znamych dak dufam, ze neklamali. Biele zuby fakt potrebujem tak nech sa to nejako podari. Dik ak niekto vie odpoved na moju otazky a drzte mi palce.
tobi

Blanka_mala

... a este dodam jednu vec. Ak sa tu niekto najde kto by chcel kupit pastu Advanced, dostala som ju ako darcek ale ja pouzivam inu znacku uz roky a tak ju asi nevyuzijem. Cena 5 eur, najlepsie z okolia Prievidze. Piste na blanka_mala@hotmail.com :)

Blanka_mala

Dobry den. Ja pasiky pouzivam uz vyse 7 rokov a nemam na nich jedno zle slovo. Prvykrat som si ich kupila v USA, vtedy sa volali este Pro Effects. Je pravda, ze pocas pouzivania som mala niekedy viacej citlivejsie zuby ale potom to prestalo. Teraz ich idem dat na zubky uz 4x a velmi sa tesim lebo uz som ich nemala viac nez 2 roky a je to vidiet. Daju sa kupit aj u nas na slovensku, staci googlit ako inak :) a cenovo je to urcite vyhodnejsie nez objednavat v usa, cakat na dovoz, ist na colnicu a platit clo a dph. Niezeby som bola leniva ci co ale tak ked si spocitam tie naklady na tu cestu na colnicu a vsetko okolo toho tak mile damy a pani, neviem ako to pocitate ale mne stale vychadza len usetrenie nejakych 2 - 3 eur tak to dakujem pekne.

Tusan

Ceny pásikov u nás a ceny v USA, napríklad v obchodnom dome WalMart, sú približne rovnaké, čo je podľa mňa obdivuhodné. Navyše ti prídu hneď na druhý deň, nemusíš čakať 2 alebo 3 týždne, nemusíš sa trepať na colný úrad preclievať ich hodinu a platiť naviac ešte ďalších 20 % DPH a clo, nemusíš platiť drahé poštovné, máš istotu originality produktu... Poštovné z USA na Slovensko stojí minimálne 25-35 dolárov a navyše len málokedy sa ti podarí ich sem vôbec doručiť, keďže Američania neradi posielajú do Európy, boja sa či ti to sem vôbec príde. Mám s tým osobné skúsenosti, takže viem o čom hovorím. Odosielajú teda tovar väčšinou len vrámci USA medzi ich štátmi, ale nie cez more. To je ako keď slovenské e-shopy neodosielajú do Rumunska alebo kde...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bieliace pásiky Crest - Fórum - ZDRAVIE.sk