Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hnusí sa to chlapom?

fokus

to je jedno ked je chalan velmy nabudeni vobec mu to neprekaza ....ked ho vies dobre uspokojit co ja vim mne by to bolo aj jedno hlavne ze si uzijem...

niekto

no nazor chlapa je to velmi sexi ...

tak ako zenu potesi ked ta ma chlap stan...

nevadi mi ked zena vlhnie viac pokial sa v tom neutopim ;-)

smutncka2

ja som touto otazkou nechcela rozprudit hadku...a mam pocit že tí ktorí reagovali prehnane asi nepochopili čo som pisala...mne vadi, že som VELMI VLKHA...viem predsa, že je normalne a prirodzene byť pri sexe vlhka...mna trapi že som až priliš..je to dost neprijemne, najme tie zvuky pritom

11usko

ahojj
tak dam nazor muza, myslimm ze kazdemu normalnemu zdravemu muzovi by sa to len paclo takze bud uplne v pohodee aa v netrap sa tymm,
skor sa trapia tie zeny co su suche.
tiez si myslim ze pri tomto póuzit vyraz hanbit sa neni velmi stastne,,
jj

lienocka2

Ako keby ste vy vždy všetko vedeli. Keď si nie je istá, je práveže super, keď sa opýta. Keď niečo nevieš, máš sa pýtať no nie?:-) Chlapom to určite nevadí, keď si vlhká, aspoň vidia, že to, čo ti robia ťa vzrušuje.
Ale zasa na druhej strane ako tu baby písali, že keď je žena suchá, tak sa má zato hambiť, to je trochu smiešny názor. Veď tá žena zato nemôže. Tak isto ani chlap by sa nemal hambiť, ak sa mu niekedy nepostaví..

SiX

Pane boze zas ju tu nemusite zdrba...t ved sa normalne slusne spitala ... smutncka2 nemusis sa bat chalanom to nevadi prave naopak je to super :)

polepetko

Neverím, že túto otázku myslela naozaj. Teraz určite si potrebuje posilňovať ego tým, ako jej každý bude hovoriť pravý opak, že chlapom sa to práveže veľmi páči a podobne. Je to niečo na spôsob keď sa 50kilová žena spýta, či je tučná. Tiež jej ide o to, aby jej každý hovoril aká je štíhla a akú má úžasnú postavu ;-)

macka26

oka mataBB
tak aj pre nataliu, prosim ta kde si zobrala , ze zena ktora nie je vlhka by sa mala h anbit?

a mata... nikto na teba neutoci ale pardon. tak takyto blud som dlho nepocula... prirodzena sekrecia posvy zavisi mimo ine od mnohych faktorov, takze zena, ktora tolko nemaze predsa nie je menejcenna... a ma sa hanbit nie?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hnusí sa to chlapom? - Fórum - ZDRAVIE.sk