Ja som trubka:(

majka_21

a inak... na sebe samej som sa presvedcila, aka je blbost si hovorit: od 1.1. chudnem; od pondelka chudnem; od zajtra chudnem... blablabla... lebo vzdy som to doteraz porusila - proste treba zacat hned... a necakat do pondelka alebo do noveho roka... moj nazor

majka_21

:) - na ranajky jem zvycajne bud jogurt s ovsenymi vlockami alebo napr. BE-BE dobre rano. desiatu si dam, ak som hladna (ale povacsinou ide o nejaku zeleninu alebo ovocie). na obed zjem to, co mame navarene, ale mensiu porciu (dnes som mala napr. kusok peceneho kurcata s 1 lyzicou ryze a cviklu). na olovrant si dam bud nejaku sladkost (ku kave) alebo ak nemam chut na sladke, tak si dam opat nejake ovocie alebo zeleninu. no a veceru mam taku istu povacsinou ako bol obed (bud si dam rovnaku porciu ako som mala na obed, alebo si ju znizim - dnes som mala pecene kurca, ale len s cviklou a uhorkou... na ryzu som chut nemala). chodim kazdy den plavat a snazim sa pit aj dostatok tekutin. takto sa stravujem uz cely mesiac a kg idu dole, ale pomaly. ked mam chut na pizzu alebo cestoviny, tak si ich dam. ale nejem ich kazdy den samozrejme. co sa tyka pizze, je to podla mna tak ako so sladkostami: ak by som si ju napriek chuti nedala mozno aj 2-3 mesiace, tak by som jej potom zjedla strasne vela. a este nieco: snazim sa jest pomaly (aj ked som bola doteraz zvyknuta jest rychlo). ked som bola napr. na pizzi s priatelmi nedavno, tak kym ostatni jedli len rukami, ja som si po kuskoch pizzu krajala nozikom a pomaly som ju jedla.

ryšula

môže sa ti stať ešte niekoľkokrát, že dietu porušíš, a vzdy začínať od pondelka by bola asi hlúposť, normálne pokračuj dalej
ja som sa začala zdravšie stravovať, a včera som zjedla aj to čo som nemusela, ale nepozastavujem sa nad tým, idem dalej

majka_21

suhlasim so sewie. presla som uz XXX dietami, kde som si odopierala aj to, co som mala rada (sladkosti najma). len co sa po par dnoch dieta skoncila, spraskala som dost vela sladkeho. teraz uz takmer mesiac fungujem tak, ze sa snazim jest 4-5x denne, vypijem uz asi 2 l vody a chodim cvicit kazdy den (plavanie). premyslam, zeby som ku plavaniu pridala speening, ale s tym, ze plavat by som sla tak 5x do tyzdna a na speening 2x do tyzdna. co si myslite o tomto? moze to byt dobre?