Strata libida / slabá erekcia

Príspevok v téme: Strata libida / slabá erekcia
zufaly_jebec

Zdravím.
Mám 20 rokov, som športovec (rôzne športy, ale hlavne posilovanie) a stravujem sa zdravo.
Nedávno (asi 2 mesiace) sme sa rozišli s priateľkou. Bola moja prvá a boli sme spolu viac ako 4 roky. Pri nej som nikdy (možno 1-2x za 4 roky) nemal tento problém, aký mám teraz - odkedy sme sa rozišli ma nejako prešla chuť na sex.Teda aj by som sexoval, ale neviem sa tak vzrušiť/navnadiť ako predtým.
Mal som odvtedy jednu partnerku, boli sme spolu 2x, ale veľmi som si to neužil - prvý krát slabá erekcia (ani som nemal orgazmus), druhý krát celkom OK, na tretí krát som zlyhal (nepostavil sa) :-(
Čo mám robiť ? Mám ísť za sexuológom ? Je normálne že v dvadsiatke, keď by som mal pretiahnuť všetko čo sa hýbe sa bojím že keď k tomu dojde tak sa mi nepostaví ?

RNG

Mnohe konzervacne prostriedky a postreky na predlzenie zivotnosti roznycy ovoci a zeleniny na trhu znacne znizuju testosteron. Je uplne nenormalne , kolko mladych ludi ma dnes s erekciou a zien s otehotnenim problemy.
Cast s tych postrekov sa da umyt mydlovou teplou vodou

Miloš_K

Ahojte mám problém s erkeciou a uz neviem co mam urobit erekcia trva len chvilku a bud klesne a ak neklesne tak som odbavim behom 5 minut ak nie menej poradte co s tym

Jasné

Kámo nič si z toho nerob. Mám tú istú skúsenosť. Krásna žena s ktorou som mával neskutočný sex ma po 12tich rokoch na dovolenke podviedla mne z nepochopiteľných dôvodov (asi zlatokopka) a dala mi kopačky. Nepostaví sa mi od vtedy, ani keby som neviem čo robil...Je to ešte živé, čerstvé a bolí to. Je to na 1000 % dochrámaná psychika. Kašli na to vypni, venuj sa hocičomu a hlavne nemysli na ten problém. Ak nájdeš babu do ktorej sa opäť zamiluješ, všetky problémy razom zmiznú. Svet nekončí a ver tomu, že žien do ktorých sa môžeš zamilovať je veľa. Nesil to!

miskohh

vyskusaj VIMAX! mne velmi pomohol... viem ze ho niekto predava cez inzeraty lebo na Slovensku sa normalne nepredava. odporucam!

jajka001_

tiez moze byt problem v tvojej sebadovere, aky ste mali vztah s priatelkou, aky bol rozchod, kto bol iniciator - asi priatelka? nemas strach ze pre tvoju novu partnerku nebudes dost dobrý?

jajka001_

je to jednoduché, s tou druhou si nemal ziadny extra vztah, preto. pokial si tvor skôr verný, čo asi si, ked si bol s tou predtym styri roky, a vo vztahu ti ide o viac ako o sex, potrebujes k sexu aj lasku, nemozes ocakavat ze to bude skvele s kazdou

ICH

priatelka by ti mala otocit myslenie pri sexe,... mala byt celu tvoju psychiku zobrat na seba nech si slobodny.. proste ta zaviest niekde inde.. uzivaj si ze mas holku a ver tomu ze budes ready..
moj chlap s tym mal problem az kym neobjavil co som >:D

Walda

Všetko je to o psychike. Hlavne nedovoľ, aby sa ti to tam trvalo nasťahovalo. Podobné symptómy mal môj ex, ktorý začal zlyhávať pred pár rokmi pri bývalej, urobil sa len málokedy. Následné dve roky netuším ako na tom bol a pri mne už vôbec nič. A zo zvedavosti som ho zviedla ešte aj pol roka po našom rozchode a stále to bolo rovnaké. Chudák. Už si toho v živote neužije, pretože si tieto myšlienky pustil príliš hlboko do mysle...

jonathan01

ja mám 21 rokov a mam ten istý porblém, bol som neskutočne nadržaný až do jedneho momentu, mal som menšie depky, ale som fit, a snažím sa neviem ako ale nejako to neprichadza myslím tým to libido, aj erekcia je slabšia ako bola, športujem zdravo sa stravujem cítim sa fajn užívam si život, ale neviem kde je problém či v hlave alebo nebodaj nejaký problém napr s prostatou...

AdamKrt

Nerozmyslaj o sexe tak, ze na to, aby Ti stal, aby si bol vzruseny, treba iba peknu zenu. Netreba. Na cloveka Ti reaguje vedomie i podvedomie. Vsetkych 5 zmyslov, alej aj psychika, ako rozmyslas.

Ak si nieco citil pri expriatelke, ci Ta ona vzrusovala aj inak - bola tam velka laska, hlboke city, plus Ta drazdila napr. slovne, telefonom, SMS, ci spravanim... Kludne mozes najst aj krajsiu partnerku, ale ak toto vsetko na co si si zvykol nemas, nepocitujes take vzrusenie. Mozno by si bol prekvapeny, ze pri inej zene, alebo expriatelke, by si absolutne ziadny problem nemal...

U mna to s ex priatelkou bolo tak, ze i ked sme po rozchode a ja ju juz nechcem, stale na nu reagujem, ze z nej vytekam. Kvapky lasky sa mi zacnu tvorit, ked ju pocujem, ci som pri nej. Nepomozem si, stala sa z toho podmienena reakcia ako nejaky Pavlovov reflex.

Mozno sa len ponahlas a v tom strese sa sustredis moc na to co chces. Miesto toho mozes sa uvolni a vychutnavat si velmi dlhu predohru, kym sa dusevne dobre naladis. Potom je to lahsie...

A k tomu testosteronu, co mas nizsi. Skus si doplnat Zinok.
-odkaz odstránený-