Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes z cigaretového dymu?

Príspevok v téme: Herpes z cigaretového dymu?
leilali

Dobrý deň. Už druhý krát sa mi behom večera, keď som sedela v bare vyhodil na ústach herpes.Poháre boli čisté, chodím do tohto podniku pravidelne,ani som nikdy nebola háklivá na pitie po niekom a pod. Ale tieto posledné dva razy tam bol mimoriadne zafajčený hnusný vzduch povedala by som fakt až extrémne. Môže sa mi herpes vyhodiť aj z toho???

lednacik

herpes je virusove ochorenie ktore môze zautočit na ktorykolvek organ v tele,mne sa robi na očnej rohovke a viete si predstavit aka to je bolest,pokial sa vyhodi na ustach alebo nose treba pouzit preparatz s obsahom zinka,urcite vsak doporucujem obratit sa na lekara ak sa herpes casto opakuje,tiez posilnovat imunitu a vzhnut sa dlhodobemu stresu ktory tiez spusta herpesove ochorenia

ta3

Laura,
nieco podobne sa stalo mojej dcere, dodatocne citala na internete, ze v USA najprv robia niekolko testov, kym hormonalnu antikoncepciu (neviem presne nazov, ale to nie je podstatne) dievcine aplikuju, dcere ju aplikovali bez jedineho testu, no a mala z nej nenormalnu alergiu, herpes uplne na celych ustach, dokonca sa siril az na bradu, nemohla ani jest, ani hovorit, ani spat, museli jej ju vybrat, uzivala na to nejake antibiotika a tiez nejake steroidy, ktore nakoniec zabrali okamzite

RNG

Herpesy a ine virusy mame v tele stale. Silne telo sa im vie ubranit, takze ich zriedka pozorujeme, ale staci akekolvek oslabenie(nedostatok spanku, chlad, neporiadne stravovanie, ina nakaz...) a hn ed sa objavia.
Vzhladom na mnozstvo virusov co dnes ma v tele kazdy je dobre si zvysovat viralnu imunitu pre kazdeho, ak nechce na to doplatit.
Bezalo to tu uz mnohokrat. kto sa zaujima, ako na to, moze si to vyhladat vyhladavacom tu na fore alebo napr cez Google.sk zadanim slov rng, herpes alebo ine viralne.
Protiviralne doplnky su ucinne na mnozstvo roznych virusov, nielen herpes a je to vlastne povacsine len potravinova pomoc telu, ktore sa s pomocou vie lepsie branit.

Laura89

aj ja by som sa rada pridala..
ked som bola mala...mala som herpes.. takmer vzdy ked som sa po niekom napila...:( v sucastnosti tomu uz tak nie je... ale nedavno mne sa mi herpes vyhodil..viackrat ked som brala nemenovanu antikoncepciu.. ale nemusi to byt priamo kvoli nej..ona len mohla oslabit imunitu..
Ozaj co Vám pomaha najlepsie na herpes- opar?

leninka

Ahoj, mne osobne sa herpes vyhodí už pomaly zo všetkého, takže nevylučujem, že by to nemohlo byť aj z cigaretového dymu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes z cigaretového dymu? - Fórum - ZDRAVIE.sk