Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej na vlasy

saphoria

Ten SAPHORIA tiež odporúčam. Ako prvé ma teda zaujal krásny obal :D ale aj cena je super a samozrejme je aj kvalitný

Moncamo

Zoženieš ho v drogérii, v lekárni v biopotravinách alebo pozri na notino. Ja si tam objednávam od značky SOAPHORIA za dobrú cenu a je kvalitný

guaapa

ahojte, 500ml za 10,90 na powerlogy.com ten isty co v dm-panensky kokosovy olej-vyborny-pouzivam na plet a na telo-pekne sa vstrebe-idem ho vyskusat aj na varenie a na vlasy-urcite budem spokojna.

Romanka25

kokosovy olej uz teraz zozenies skoro v kadzej drogerii a vacsinou stoji okolo 8 eur. Podla toho aka to je znacka

roxxxi

kokosovy olej pouzivam na 80% veci co sa taky kozmetiky. vlasy, plet, sprchovanie, telove mlieko, po opalovani. on sa da pouzit na milion sposobov, aha: -odkaz odstránený-
vzdy som mala vlasy velmi suche a krepovite a s kokosovym olejom sa daju pekne rozcesat a dokonca som uz postrehla aj lesk :D

lombardo1981

Kedysi som si aj ja dávala na vlasy kokosový olej. Ale teraz si na ne dávam zmes argánového, jojobového a makadamiového oleja. Nechám pôsobiť minimálne 30 minút a opláchnem. Viac sa mi osvedčila táto zmes ako len čistý kokosový olej.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.