Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej na vlasy

Romanka25

kokosovy olej uz teraz zozenies skoro v kadzej drogerii a vacsinou stoji okolo 8 eur. Podla toho aka to je znacka

roxxxi

kokosovy olej pouzivam na 80% veci co sa taky kozmetiky. vlasy, plet, sprchovanie, telove mlieko, po opalovani. on sa da pouzit na milion sposobov, aha: -odkaz odstránený-
vzdy som mala vlasy velmi suche a krepovite a s kokosovym olejom sa daju pekne rozcesat a dokonca som uz postrehla aj lesk :D

lombardo1981

Kedysi som si aj ja dávala na vlasy kokosový olej. Ale teraz si na ne dávam zmes argánového, jojobového a makadamiového oleja. Nechám pôsobiť minimálne 30 minút a opláchnem. Viac sa mi osvedčila táto zmes ako len čistý kokosový olej.

morticia 17

Moja rada znie, že nielen kokosový olej, ale aj olivový alebo arganový olej - všetky sú výborné a treba ich aplikovat následujúcim spôsobom: Končeky vlasov namažte prírodným olejom a nechajte 30 min vsiaknuť, môžete použiť aj potravinovu fóliu a do nich vlasy zabaliť. Potom treba 2 x poumývať jemným šampónom. Já si kupujem 100% arganový olej ( má výbornú cenu!!!!!) od Victorie beauty, ktorý je nielen na vlasy,ale aj na nechty a pokožku.Olej sa dá pridávať aj napríklad do šamponu na vlasy,alebo sprchového gelu a nemusíte sa už potom mazať.

Bianca 16

Kokosový olej som vyskúšala prvý krát a hneď som videla účinok... Mám atypický ekzém keď si nanesiem make up alebo aj nenanesiem tvár sa mi supe a súši včera som sa umyla dala olej ktorý sa vpyl a dala make up a žiadne sušenie ;) dnes idem skúsiť na vyperoxidovane a dosť znícene vlasy no uvidíme :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk