2 kila za dva tyzdne

Príspevok v téme: 2 kila za dva tyzdne
20101992

Ahoj vsetci!
Neda mi to, nehladat podporu a urcitu pomoc tu na internete, mozno som len riadny hypochonder, no uvazite sami.:
V oktobri som dovrsila 18 rokov...Moja vaha vzdy bola okolo 80 obcas, ked som sa snazila schudnut to bolo 79...Vacsinou som priberala ked som jedla malo alebo vela... Poslednu dobu asi od konca leta mi prestalo chutit jest, neranajkovala som a v oktobri som dokonca nejedla vobec...isla som za doktorkou, dala mi gastrocynesine a po tyzdny som bola ok, znovu som zacala jest a moc som si tu vahu nekontrolovala...asi pred dvoma tyzdnami som s kamaratkou skocila do fitka, vyskusat, zabavit sa, iba tak z nudi v tom obdobi som isto iste vazila asi takych 80 kg...minuly tyzden som stratila kilo a dneska vecer stupim na vahu a ze 78 kilo...Za dva tyzdne 2 kila a ja sa ani nesnazim len akurat som pila viac caju a neranajkujem lebo mi to nechuti, inak zozerem vsetko...A toto ma vedie k otazke: Je toto normalne? moze to byt nejaka zmena v organizme vplyvom toho ze sa hormony ukludnuju, ze by sa mi skoncila puberta alebo co ja viem co? Mala som totizto chlapca, s ktorym som sa v septembri rozisla, obcas sme sa milovali bez ochrany, a ked som sa ho pytala,ci bol na krvnych testoch, povedal ze ano ze pred rokom a ze mu nic nenasli...no ja som odvtedy dva krat bola chora...prvykrat, kedze som dosla hned v den ako to nastupilo, mi doktor povedal ze je to bud chripkova infekcia alebo angina (podla mna angina tolko rozpoznam) a teraz pred dvoma tyzdnami po fitku som ochorela znova na chripkovu infekciu (moze by aj zapricinene tym ze som bola s kamaratkou co bola chora v saune alebo tak)...TAk by som rada chcela vediet moznosti, je to normalne? alebo to moze byt symptomom nejakej choroby, napr. AIDS ? Aj ked priatel byvaly tvrdil ze na krvnych bol a nic mu nenasli? Som proste iba hypochonder ?