nocne krce v pravom boku

Príspevok v téme: nocne krce v pravom boku
minny

Chcem sa opytat ci niekto nema podobnu skusenost:
uz tyzden mam v noci krce v pravom boku, nic nepomaha, nemozem sa postavit z postele. po tazkom usili sa prevratim na lavy bok. bola sa na vysetreni -sone obliciek, pecene, sleziny, zlčnika,bola som aj u gynekologa a nic mi nezistili. obvodna povedala ze to je asi chrbtica. predpisala mi lieky mydocalm 150mg a flector ep rapid 50 ale nezaberaju a nocne bolesti mam stale. cez den nic necitim. som po cisarskom 3m. ale gynekolog povedal ze to s tym nema nic spojene. som uz zufala, lebo v noci musim stavat ku malej dcerke a nemozem sa postavit

rena23

Ked cvicim pravidelne, tak bolesti nemavam, ak zvitazi lenivost ;-) a zacnem to flakat, bolesti sa vracaju. Zacinala som v rehabilitacnom stredisku, potom som si zohnala nejake knihy s cviceniami (dostat ich kopec) a cvicim doma.

minny

rena23
a mavas potom este tie bolesti ked aj cvicis ? lebo mi pisali ze sa to vraj vyskytuje len ked mam menzes. :D najdem tie specialne cviky aj na nete?

minny

rena23
a mavas potom este tie bolesti ked aj cvicis ? lebo mi pisali ze sa to vraj vyskytuje len ked mam menzes. :D najdem tie specialne cviky aj na nete?

bio

minny pri takychto problemoch pomahaju medene produkty a to medena satka, ktora je univerzalna, vzdy sa obviaze bolave miesto alebo tricko s medenym pasom,ked je problem s celou chrbticou. Viac info na e-maily.