Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: bolesť pod poslednými rebrami vpravo

Príspevok v téme: bolesť pod poslednými rebrami vpravo
ofelia

ahojte,
bola som teraz tri týždne chorá, najprv nádcha, potom to prešlo do chrípky, cestovala som uprostred toho, som v novom prostredí, nachytala som ešte aj ekzémy, veľmi ťažko sa dostávam dokopy, a včera ma začalo veľmi nepríjemne bolieť v pravom boku, pod poslednými rebrami, keď si ich pritlačím, je to horšie, chcem sa opýtať, či je to z toho, že veľa som kašlala (teraz sa snažím tlmiť, lebo je to príšerná bolesť, keď kašlem a fúkam nos), teda či je to z vysilenia kašlania, mám dusivý kašeľ.... takú bolesť som predtým nemala, myslela som, že mi to prejde cez noc, ale vôbec:(

ayurveda

Niet za čo,ale pravdepodobne vás to bude bolieť dlhšie,ako len jeden-dva dni.Síce menej intenzívne,ale budete to cítiť.Potom to prejde úplne,po troch-štyroch dňoch.Neberte to prosím ako strašenie,len s tým rátajte,

ofelia

ďakujem pekne, aj som si to myslela, len dačo také som ešte nezažila, boleli ma svaly voľakedy, no iba trochu, klasická svalovka, ale toto bolí až priveľmi a na jednom mieste; nemám voltaren,:( ale spýtam sa rodiny, lebo ja som preč a lieky tu ťažko zoženiem... dačo vymyslím

ekzémy som už mala obrovské, keď som bola menšia, naučila som sa ich neškrabať:D, ani teraz neškrabem, pomaly ustupujú, to mám na lakti celom

ayurveda

Nebojte sa,je to z toho kašla a kýchania.Boli používané svaly,o ktorých ani nevieme,že tam sú.Ak máte doma napr.voltaren,natrite si to tým,malo by sa vám ulaviť.Ak chcete poradiť s ekzémom,ayurveda.sk zavináč gmail.com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť pod poslednými rebrami vpravo - Fórum - ZDRAVIE.sk