Jediný vzťah za celý život.

sabina369

Dakujeeem Lost za Tvoj názor.. Moc si ho vážim ! A pevne verím že nám to bude klapať aj nadalej ... A kiež by to bol ten správny los ;-)

lost

sabina369

jednoznacne ZA :)
(prvy a jediny vztah)

nieco co je prve, sa podla mojho nazoru dost silno zaryje do ludskej mysle, neviem ako to dokaze druhe- tretie- stvrte atd "preryt" alebo "prekryt"
(ale nemam prakticke skusenosti, aby som to mohol podlozit :) )
(ale ak uz tak minulost sa prepisat neda, prakticky vsetko ma svoje plus aj minus :) )
mozno napr moje stena, ten jeho extremne NEVINNY vyraz ked bol neostrihany, a mal tak 8cm srst, zlaty vyraz - teraz je ostrihany a uz vyzera tak dospelejsie, neda sa to porovnat, ani opisat :)

sabina369

Miška a si naozaj šťastná aj ked sa stále hádate a aj ked ti stále niečo vyčíta ?? NAOZAJ sťastná?? Nezdá sa ti to už len tké o zvyku , lebo hodobre poznáš a cítiš tam nejakú tú istotu?

Lost a ty si teda ako na tom ? ZA/PROTI?:)

lost

Neviem co by som dal za "prvy a posledny" vztah :) (Iste to musi mat neocenitelne a nepopisatelne čaro)
To musi byt ako vyhra v loterii..

A to doslova.. Kolko ludi strati hlavu po vyhre v loterii primitivnych dovodov? A schvalne, kolko ludi strati hlavu v prvom vztahu z primitivnych dovodov? :)

Michala11111

Sabina
ako som si prečítala tvoj príspevok, ako by sa týkal mna :-)
ja som sa s priateľom zoznámila ked som mala 19, on 24 za sebou jeden šesť ročný vzťah a 3 sexuálne partnerky.
Ja za sebou nič.
Sme spolu už vyše 5 rokov, môžem ti povedať, že čo sa týka sexu nemám absolútne žiadnu potrebu,skúšať niečo nové, asi preto že nám to klape :-)
Ale čo sa týka iných vecí, stále sa hádame, stále mi niečo vyčíta... a ja stále myslím na to, ktovie ako by to bolo s iným, ktovie či aj ten druhý by bol so mnou večne nespokojný a vtedy lutujem, že som bola taká zásadová a nemala do 19 žiadny vzťah, aby som vedela porovnať. Ale priatela velmi lúbim, tak to nechávam tak.

chiareee

určite to funguje..
ak toho dotyčného budeš mať rada, nevidím dôvod, prečo by si túžila po niečom inom......
aj ja mám stále toho prvého...hoci je to teraz medzi nami chaotické...

sabina369

Ono možno je ten pocit aj preto,lebo v mojom okolí čo mám aj kamarátky, tak každá ma za sebou už nejaké 2-3 vzťahy,začali so sexom a so vzťahmi všeobecne okolo 15tky ked ja som ani len náznakom po takých veciach netúžila. Vždy som mala určitú predstavu,možno nároky čo asi očakávam . A preto som bola sama. Ale to,čo som pocítila ked som zbadala prvý krát v živote mojo priatela.. Na to veru nezabudnem. Aj ked priznávam,že občas nemáme celkom rovnaké názory,ale tak to sa asi nedá,vo všetkom sa vždy zhodnúť.No tak teda uvidime ako to bude dalej, či bude/nebude ten prvý a posledný ;-))

sweater

Myslim ze to je individualne, niekomu to nevadi resp. by nevadilo mat sex. partnera len jedneho za zivot, niekto si to nevie predstavit, zatial ste spolu, tak si uzivaj to krasne co mas a co pride a ked to pride, potom to ries...

xtina1711

no mna nechal chlapec a tiež sme si boli ale obaja prvý vzťah a on ma 21 a ja 20....keby zaležalo na mne som s ním do konca života určite, nechýbalo mi ani za ten čas byť s niekým druhým:) a ak aj on to tak chce tak neprivolavaj čo ak a určite to može vyjst:) ked ste si istí tak určite:)