Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

andulka..ano ci nie?

Príspevok v téme: andulka..ano ci nie?
andulkaa

ahojte,

s priatelom zijeme v byte v Bratislave, a kedze mame obaja velmi radi zvieratka, rozhodli sme sa /po jeho niekolkomesacnom naliehani :)/, ze si zaobsatarame andulku. ja s tymto zvieratkom nemam absolutne ziadne skusenosti, preto by som rada zistila od ludi, ktori andulku maju alebo mali, ci je to vtacik narocny na starostlivost a ci by si ho znova zaobsarali, ak sa cas dal vratit spat :)) ...teda ci ho odporucaju.
vdaka!!!

vtacikkkk

výhoda andulky je že ju mozeš mat aj na balkone počas celeho roka :) a vie sa naucit rozpravat a aj navyknut bez klietky len tak na pleci ze bude :D my sme mali dobre vycvicenu andulku este teraz mi je za nou smutno, ale kedze mame teraz psika je nemozne mat aj vtacika .. jedina nevyhoda je ze dost škrieka :D, ale to len ked ich je viac ked je sama tak ani nie

george303

Andulka je myslim si takisto idealna a je cenovo odost lacnejsia a nieje nijako narocna nasipes proso vodu sem tam nejake jablcko,piskotu... a ak ju mas odmalinka tak sa da velmi pekne skrotit a dokaze sa naucit aj zopar slovicok akurat si sem-tam zaskrieka ;)

la femme

fuuu..viesco ja mam jedneho z BB, ale ten pan ich uz zevraj nechova a druheho az z KE..ale BA je velka, pochodte po chovproduktoch, popytajte sa tam. alebo si zistite kedy su burzy exotickeho vtactva, tam mozno budu mat a ak nie mozno vam daju na niekoho kontakt..

la femme

andulka je moc uskriekana..kupte si aymaru, je to velmi podobny vtacik andulke, ale ovela tichsi, velmi pritulny a priatelsky. da sa sice tazsie zohnat, ale stoji za to. ja mam doma takych 2 fesakov a ani neviem,ze ich mam :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

andulka..ano ci nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk