Labioplastika

LienkaR

ahojte baby :)
ja som bola na labio v Nitre u prim.Bakosa. Zakrok ok,po zakroku to tam dole ozaj vyzeralo desivo tyzden,potom uz len akoleby ma dopichali vcely :D zakrok som postupila na konci aprila,avsak.... teraz uz aj 4 mesiace po mam opuchy,ale myslim,ze vznikaju najma ked som na bicykli a z toho tepla,ale i tak sa mi to nepaci. Cez noc opuch zmizne a pocas dna sa vytvara opat. Mate niektora takyto problem prosim Vas? Dakujem za odpovede

dena555

Loma645 ahoj, ja by som tiež rozhodla pre ENVY kliniku, ak si tak už bola mohla by som sa spýtať na pár vecí?

janka555

Ahojte baby tie čo už máte po tak ako ste spokojné? Ja som teraz 6. deň po operácii a mám to stále opuchnuté.

MMM10

Ahoj Zatica.
A aké to máš par mesiacov po? Si spokojná? Lebo to moje vyzerá momentálne 3 dni po taktiež desivo :((. Vďakaaa

MMM10

Ahojte baby, som tri dni po zákroku. Bolesti nemám, ale radšej len ležím, aby sa mi to čím skôr dalo do poriadku. Mám to riadne opuchnuté, prikladám si na to ľad. Po toalete sa oplachujem bórovou vodou. Nemastím si to ničím. Poraďte mi pls niečo, čím by sa to skôr hojilo resp. neboli opuchy. Ďakujem.

Jana6789

Je to naozaj veľmi bolestivé, bolesť pretrváva aj niekoľko dní po, nemôžete sedieť, ťažko sa chodí. Som však rada že som sa odhodlala.... snáď sa to bude len zlepšovať....

vila lola

baby, ja som tri mesiace po zákroku. ostala mi po zákroku trochu asymetria, ktorú vidím len pri pohľade zhora, spredu so zrkadlom to nevidno (mala som to asymetrické aj predtým a oveľa výraznejšie...). plus myslím, že vnútri mi to nezvládol jeden steh a ostal tam hrbolček, čo je celkom určite moja vina, lebo ja som s tým vôbec neležala ani jeden deň a dosť som bola akčná, lebo si to okolnosti vyžadovali. no to vôbec nevidno, len ja som to tam vyskúmala :D pointa tohto príspevku spočíva v tom, že napriek týmto "chybičkám", to bolo najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobila, vôbec to neľutujem a každej to odporúčam. ja som bola u švehlíka v ke, hoci som zo západu. vyšlo to oveľa lacnejšie. on bol svetový, sestričky najmilšie. ak váhate, určite choďte do toho. nebudete to ľutovať. už mám aj priateľa a prvý sex za sebou ;) nič si nevšimol, nič som mu nepovedala a ani nepoviem. mám 32 rokov. prvý krát v živote som dostala kompliment, aká som tam dole krásna...