Labioplastika

zvedavček33

Ahojte, mám 23 a plánujem ísť na labioplastiku a zároveň si dať spraviť clitorial unhooding. Viete mi poradiť nejakého dobrého chirurga? Keď mám za to dať peniaze a pretrpieť tú bolesť nech to už vyzerá. Dakujem

Malinka1324

ahojte, ja som podstúpila labioplastiku vcera. Poviem Vám, ta anestéza sa sa vydržať, aj ked ano boli to. Potom uz necítiť absolútne nic. Ale....ked som prisla domov a prestala účinkovať, bolo to hrozne. Plakala som, bolo mi az na odpadnutie a to mam vysoký prach bolesti. Ale dnes :) uz to neboli, je to len citlivé, uz len cakat kym to odpuchne a bude. Neľutujem, aj ked vcera som hovorila inak :DDD Nebojte sa toho baby, nerobíme to len kvôli chlapom, aj Vám to zdvihne sebavedomie a budete sa cítiť lepsie vo vlastním tele.

bambuľka333

Davat si robit labioplastiku kvoli svojej osobnej potrebe ako je bolest pri noseni nohavic ci sporte tak O.K. ale podstupit ju kvoli blbym poznamkam nejakeho kok*ta je odveci. Takym chu*om ktori maju ustipacne poznamky na vzhlad vasich intimnych partii treba poslat docerta. Muz ktory miluje zenu toto nerobi. Len ten ktoremu ide cisto o sex. Milujuci muz miluje svoju parterku aj s jej nedostatkami.
ps: ak vam toto nejaky chlap urobi tak sa tiez zacnite smiat z jeho uda a vajec.

IvkaMalinka

Ahojte! lala777 úprimne ma šoklo čo ti tvoj partner bol schopný povedať. Ja mám momentálne tretieho partnera, s ktorým som cez 5 rokov a absolútne nikdy mi nedal pocítiť, že by mu to nejakým spôsobom vadilo. Samozrejme ma podporoval v tom, keď som labioplastiku chcela silomocou podstúpiť, pretože má miluje a vie že som po nej túžila keď som ešte ani sexuálne nefungovala... Prvým dvom partnerom to taktiež absolútne neprekážalo, prvý nechcel aby som sa akýmkoľvek spôsobom nechala upraviť a druhý to mal práveže rád. Ale ja som aj napriek tomu vždy trvala na tom, že ju raz podstúpim. Lenže pri prvom partnerovi som nemala 18, pri druhom som nemala kde na to našetriť a okrem toho som sa obávala reakcie rodičov, teraz mám 26 rokov a podarilo sa nám na to odložiť a čo bolo veľké plus, že labioplastiku robí aj môj gynekológ, takže bolo rozhodnuté. Momentálne píšem z nemocničného lôžka :-) som pár hodín po zákroku a aj napriek miernej bolesti sa už cítim skvele! Robila som to teda hlavne pre seba a svoj pocit, lebo ma to trápilo od puberty dlhé roky každý deň! A aj keď výsledok nie je úplne do bodky podľa predstáv ( lebo mám aj väčší klitoris), je to určite lepšie a som šťastná! ❤❤❤❤ pozdravujem vás a ak máte obavy, čítajte si všetko čo sa dá, zoberte si z toho čo chcete, nenechajte sa odradiť zbytočnými strašiakmi a HLAVNE sa riaďte svojimi pocitmi a svojim srdcom!

lala777

ano, davame sa upravovat aj kvoli Vám-chlapom... stretla som muza ktoreho milujem sme spolu rok aj par mesiacov, pri prvom milovani mi povedal: si taka mlada a uz mas taku vytahanu cikulu... no bohuzial, mam velke aj male pysky väčšie už od narodenia, prekaza mi to nielen pri sexe, ale aj ked mam tesnejsie nohavice, alebo jazdim na bicykli.. preto tiez planujem labioplastiku, mam kvoli tomu strasne nizke sebavedomie, aj ked partner ma teraz presviedca ze mu to nevadi, a ze vtedy ked mi to povedal, tak to tak nemyslel... ale to uz bola posledna kvapka, som rozhodnuta a labioplastiku urcite v blizkej buducnosti podstupim, nech to stoji cokolvek...

....

to sa ženule dávate tam dole upravovať kvôli nám chlapom? Lebo ja by som toto pre ženu nerobil ak by sa jej nepáčil môj vtáčik ;)
divím sa vám..

Fajnovecka

Ja som absolvovala labioplastiku pred tyzdnom a som spokojna, bolo to ovela jednoduchsie ako som si predstavovala a s minimalnymi bolestami. NIe je to uplne 100%, ale neporovnatelne krajsie a parktickejsie ako predtym. Prve 4 dni som sa snazila chodit bez nohaviciek, po toalete som sa omyvala borovou vodou a urychlilo to podstatne proces hojenia. Stvrty den, som uz fyzicky pracovala akoby sa nechumelilo :-)
Nemala som zasadne velky problem,ale som velmi spokojna, takze odporucam. Btw: operoval ma MUDr. Racz INTERKLINIK.

Sia777

Dobrý deň.
Chcela by som sa vás opýtať,či máte niekto skúsenosti s labioplastikou a klinikou Chiramed v Košiciach?
Prípadne inou klinikou,ktorá robí takéto zákroky?
Ďakujem pekne :)

ttt

Preboha, baby, ked tu citam prispevky typu: mam ich velke a asi sa to nepaci.... neblbnite, rovno sa pytajte svojich partnerov. Pravdupovediac, mne napriklad sa pacia velke a aj velky klitoris. A vela chlapom sa to paci!!! Rozmyslajte a komunikujte. Co ked sa mu nebudu pacit po tej operacii????

Kaja852

Ahojte
Ja si myslím že žiadne dievča by nemalo mať bolesti len kvôli tomu že sa to jednému chlapcovi nepáči asi neviete že niektorým chlapcom sa to aj viac páči ...Chcela by som vedieť kebyže vy máte priateľa ktorý má malý penis a vy by ste chceli aby išiel teraz kvôli tomu na plastiku či by išiel- vykašlal by sa na vás