Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravé chudnutie

suzen :)

bambulos

ahoooooooooooooooooooooooj, ja som sa cudovala kto tu to pise :D :D ze aka 1980 :D a to si tyyy :)))

no ako sme sa tu krasne stretli, ja ty, sandruska :)))))

suzen :)

kolka

je to len obycajny blog, a len pred par dnami som sa rozhodla ze ho opat spustim, a doteraz som doplnala nan veci, a zaciname uplne od zaciatku, teda baby :) ja uz som si svojich 15 KG odchudla :) a preto na stranke niesu zatial ziadne prispevky

pravidla?
chut do chudnutia, prispievat, napisat jedalnicek a tesit sa z kazdeho schudnuteho kilecka :)

ano to mas pravdu je tu veeelmi vela tem o chudnuti, ale kolko z tych tem je aktivnych a nepisu tam nejake baby ktore si myslia ze cim menej pojedia tym viacej schudnu, chudnutie je uplne o niecom inom.

a myslim ze odpoviem aj za baby ze preco nie nejaka tema tu? pretoze je skvely pocit mat nieco ,,vlastne,, na co sa clovek tesi a veeelmi mu to pomaha a pohana dopredu, ma tam viacej moznosti, ako pridavat clanky, pekne prehladne vidiet kolko kto schudol a tak dalej :)))

a nieje to silou mocou ale ta stranke je urobena velmi dlho, bola zastavena, partia sa rozpadla , a prave preto ze baby maju opat chut s tym zacat a spravit opat nieco pre seba som ju znovu objavila, pretoze viem ze im velmi pomahala, a preto tu kocky hladaju partacky dalsie do boja s kileckami ;)

koalka

noo to máš pravdu, tak začína sa mi to vaše fórum pozdávať, pretože ja som si toho roku tak dupla že chcem a potrebujem dať dole 10-15kg, a hlavne potrebujem nejakú morálnu podporu :D

najprv som začala 90-dnovkou ale tak po 3dnoch som sa na to vykašlala, že asi to nie je nič pre mna, a minule som sa pozrela aj na forum chudnutie-ako. Je to super, len s tým vážením potravín a počítaním sa mi to moc nepozdáva.

Tak by som sa k Vám prídala teda, len neviem...zajtra spúšťate forum či je už spustene, alebo ako tam spolu komunikujete.

1980

ano to hej, ale na chudnutie.ako tam si jedlo vazia a pocitaju podla kalorii a to tiez dlho nevydrzim, teda ja asi nie

koalka

veď ja som tiež za, len napr. pripomína jedno dosť veľké forum chudnutie-ako a je ich tam aj vcelku dosť (myslím členov)

1980

ano koalka, je vsade plno for o chudnuti ale my neuznavame ziadne drasticke a ani ine diety typu 90 dnovka a podobne, nemam nic proti nim, ale kazda dieta je o tom istom ze dlho nevydrzime a zhodene kila idu nazad, chceme papat vsetko,ale jedlo si rozdelit, v mensich davkach, v pravidelnych casovych interavaloch, cize aj sladkost napriklad,:-)

koalka

ako to je pekné baby, aj keď mám pocit, že je dosť fór kde sa píše už o chudnutí, tak si nemyslím, že ste museli silou mocou zakladať vlastnú stránku.
Ale neberiem Vám to, len zo začiatku to ozaj vyzeralo ako nejaký ťah možno marketingový.

Ja som si tu stránku pozerala, len napr. som chcela nájsť nejaké fórum tam, a zatiaľ tam žiadne nie je. Či to keď chcem niečo napísať tak budem prvá :D

Že mohli by ste trošku objasniť pravidla fungovania.?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravé chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk