áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

zmätená

hmm, goccia - mas s takym niecim osobne skusenosti, ze pises tak s istotou? Ako je dost mozne co vravis,.. len sa pytam teda..

goccia

vztah z tohto uz nebude

naviac chlap dlho sam nevydrzi, takze mozes ratat s tym, ze si za kratky cas najde novu babu

uplne prerus s nim kontakt a nevracaj sa k nemu v myslienkach - a hlavne uplne zavrhni myslienku na nejaky navrat

tolko moj nazor

zmätená

elsea5.5

dakujem pekne za radu :)tak ako pises je zrejme spravne... skusim sa ho teda este raz a naposledy opytat. A uvidime...

elsa5.5

zmätená,tak ty máš jasno čo chceš,opýtaj sa aj jeho ak nebude reagovať na obnovenie vzťahu,treba to ukončiť budeš sa trápiť ešte viac,nenechaj sa oblbovať nejakými rečičkami,sú aj iní muži teraz to tak vidíš lebo si ešte doňho zamilovaná,ale s odstupom času uvidíš všetko v inom svetle.

zmätená

elsa5.5:

nie, ja som nesuhlasila so sexom mimo vztahu. Ja som mu povedala, ze nemam na to guraz. Ja som mu potom len povedala, ze nech skusi porozmyslat, ci by sme sa najskor nedali znovu dokopy, ak by mal zaujem so mnou pokracovat. Na sex mimo vztahu by ma neprehovoril ani keby co, ja sex tiez potrebujem, ale viem si spocitat svoje a preto vravim "nie"...Na to nech hlada inee.

elsa5.5

zmätená,tu ti priamo povedal že má záujem o sex mimo vzťahu,nie keby chcel znovu obnoviť vzťah zasa by prišiel za tebou a pod.,robiť niekomu matrac?ja by som na to nepristúpila,bud normálne alebo nijak nech sa vyjadrí a na rovinu.

zmätená

no áno, sú tu len dve možnosti. Buď sa snažiť ho získať, alebo to definitívne ukončiť.

Ja tiež stále rozmýšľam nad tým, kedy to vlastne akože chce začať (pokračovať). Ja som sa ho to vtedy aj pýtala, ale mám pocit, že to boli len výhovorky (povedal, že nechce aby som mala pocit, že sa chce dať hned do kopy len preto, že strašne potrebuje sex, lebo vraj na začiatku vzťahu, pred pár rokmi som povedala čosi také, že sa bojím toho, aby ma mal chlap len na sex - ja sama sa už na to nepametám - preto mi to skôr príde ako výhovorka, ktorú vytiahol.)
Rozhovory boli aj o tom, že už nevie vydržať a pod. žeby chcel sex, resp. či by som nepristúpila na sex aj mimo vzťahu, ale ja na to, či skôr nezačal rozmýšľať o tom, žeby sme sa najskôr dali znovu dokopy - a vtedy vytiahol tú, podľa mňa "výhovorku".
... potom sme sa ešte pár krát rozprávali o vzťahu, ja som napísala, že akosi prestávam dúfať, alebo neverím, že sa my ešte dáme niekedy dokopy. Na čo on nijako nereagoval.

Popravde som zmätená preto, lebo keď som sa s ním rozchádzala, plakal a robil všetko možné, len aby som to neurobila. A pritom som mu hovorila, že šancu u mňa má, len si musí uvedomiť chyby. A 2 mesiace, čo sme rozídení, ho dokázali tak zmeniť, že sa už nechce vrátiť? Resp. teda ja mám z neho taký pocit, že už nie.