áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

zmätená

samozrejme, dám vedieť... ak sa na to zajtra budem cítiť, tak sa zajtra opýtam a následne tu napíšem...

zmätená

no jasné chápem. Veď to uvidím, až sa ho zajtra opýtam na to všetko. A ozaj, koľko máš rokov? :) ak ti nevadí zverejniť to :) len tak ma zaujíma.

elsa5.5

no ved práve preto by ti vyhovoval skôr niekto trochu starší,alebo psychicky vyspelejší,možno si chce užívať života a potom ťa bude chcieť naspäť,ale to už...,, uvidíš čo ti povie a budeš na istom:)

zmätená

elsa:

aha, no tak som zle pochopila. Ok :) Áno sme z malého mesta, resp. on je z dediny vedľa môjho mesta. A popravde, aj jeho bývalý naj kamoš tvrdí, že keď ho po rokoch stretol v BA, takmer ho nespoznal, strašne sa tiež podľa neho zmenil. Tak asi na tom niečo bude. No a ten sex - samozrejme že chlapi nechcú v posteli úplné drevo, nechcem to do podrobností rozoberať, ale bola som viac aktívna a iniciatívna než on, nebránila som sa ničomu novému, a ani to mu nestačilo. Mám pocit, že on akoby vôbec so mnou nechcel byť (perspektívne), bola som asi len "dočasnou útechou", kým by si nenašiel lepšiu - možno preto ten pokec. ... A všetko je to len môj subjektívny pocit, samozrejme. Nemusí to byť objektívna pravda.

elsa5.5

klobúk dolu tak to gratulujem:)také výsledky,nie tú neveru som nemyslela na teba akože on ked chodí po tých pokecoch a hladá tam,no ty si len pekne buduj kariéru a popri tom si nájdeš vhodného partnera,čo sa týka toho sexu no chcú mať štetku v posteli,áno je to tak,ale do takých vecí sa nemôže nútiť:)sú aj iní,je to možné že ho BA zmenila,neviem odkial ste ale predsa velké mesto...