áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

elsa5.5

zmätená aj ked sa znovu dáte dokopy jeho chyby sa nezmenia,takže ak ho tak chceš uvedom si že bude taký ako predtým,jednoducho ideálny partner neexistuje,no asi tak,ty sama musíš vedieť do akej miery ti to prekáža,lebo sú aj takí muži čo nesedia pri pc,ale tam ti zasa môže vadiť niečo iné...,,ale až by ťa mal podvádzať s nejakými dievčatami s pokecu tak už nie je o čom...

zmätená

elsa:

nie je mi to jedno, stale ma to trapi. Partner, ktory by mi vyhovoval je presne ako on ak by sa zbavil "zlozvykov" ktore nicia nas vztah. Bol skvely, pozorny, mily, ale ... tie druhe veci sa nedali brat na lahku vahu. Rozchodom som myslela ze si konecne iste veci uvedomi, ujasni a raz a navzdy prestane napr. s "pokecom", kde denno denne nachadzal nove a nove dievcata s ktorymi vsak neostal len vo virtualnej rovine. Raz som sa uz chcela s nim preto rozist, ked som zistila o com si pisal, ale nakolko to bolo prvy krat odpustila som mu, teraz to bolo po druhe a povedala som si, ze ak rozchod ho trosku nezmeni, tak uz asi nic... bola to len mala skuska vztahu, chcela som sa k nemu vratit, lebo som predpokladala ze sa zmeni,... no vidim, ze som vsetko mozno este viac dobabrala. Fakt sa snazil, ospravedlnoval sa, cestoval 400km aby mi povedal prepac za druhe zlyhanie.. no mna to neskutocne bolelo co spravil a potrebovala som "pauzu". Asi to, ako sa vtedy snazil bolo maximum a hranica tolerancia unho uz presiahla. A teda mozno preto sa uz so vsetkym vyrovnal a ... mozno by som mala pouvazovat o tom aj ja...

elsa5.5

zmätená,už dosť rozmýšlaš,váhaš,možno aj tebe by prospela zmena,skús si tak ujasniť že aký partner by ti vyhovoval,zatial kým budeš tam čakať,aj ked mám taký pocit že už aj tebe je to jedno

zmätená

práve som našla v komentári na pokeci jedneho dievcata jeho prispevok - ale zo dna 3.12.2010 - to bolo asi tyzden po rozchode. Tam sa vyjadril, ze "nikdy by nepovedal ze stretne take uprimne, mile dievca a o to viac ak je tak nadherne a pritazlive ..ze je to prave ona". Mozno to je kamen urazu, pre ktory sa to tak vsetko taha, ktovie. No dva dni po tom sa pametam, pisal mne, ze raz "budem jeho" ze on bude o mna bojovat. Comu teraz verit? Ja nechapem, ci on je "rozpoltenou bytostou" alebo to len moje myslienky vsetko komplikuju.

aaaaaaa45645

Ver mi, vydrz to a prerus uplne kontakt, lebo sa vratis tam kde si bol alebo si najdi niekoho ineho. Najlepsi like je cas.

zmätená

elsa:

no práve že sa toho bojím mu niečo také poslať, mne to príde, akoby som sa mu vnucovala. Moja domnienka je taká, nechať mu primeraný čas, netlačiť naňho a hádam sa rozhodne správne a podľa srdca. No možno sa mýlim - veď som ešte mladá, neskúsená, hoci už nemám "násť". Ale porozmýšľam nad tým, možno mu aspoň niečo nevtieravé napíšem, pošlem. Uvidím.

elsa5.5

zmätená,ale to tak chvílu bude,on musí zasa získať dôveru,pozri ide valentín pošli mu nejaké aj ked len obyčajné srdiečko v sms,aby videl že ti na ňom záleží,ked ti on nepošle tak nič sa nedeje.

zmätená

elsa:

chápem, všetky tie alternatívy ma napadli, preto mám v tom chaos a neviem čo a ako ďalej. On je strašne hrdý človek, verím že minimálne to jedno je bariérou - ale chápem to. Pred týždňom, keď konverzácia bola lepšia, som sa ho pýtala, že mám zvláštny pocit, neviem kam to smeruje, mám pocit, že to stagnuje - na čo on odpísal - "to nemôžem dostať čas? a mne sa nezdá žeby to stagnovalo" ... ono v podstate stále keď som s ním písala na nete (keď sme boli spolu) tak to bolo také oničom -viac-menej. Teraz som skúsila sa mu neozvať, tak po 3 dňoch mi on napísal ako sa mám. Ale ako vravím následná konverzácia bola oničom - otázka-odpoveď.

elsa5.5

zmätená,možno ťa chce vytrestať,alebo už sa s tým vyrovnal že spolu nebudete,alebo mu jeho hrdosť nedovolí znova pokračovať,počkať môžeš,ale teda čo dalej,aby ťa on zasa takto nedržal v hrsti vieš?jedine ten vzťah znovu začať budovať ak ho tak velmi chceš,z jeho strany ide o tú dôveru asi tak by som to robila ja