Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tocenie hlavy bolesti, atd

Príspevok v téme: Tocenie hlavy bolesti, atd
Drift123

Asi pred pol rokom som rano vsal, a mal som taky uplne zvlasny pocit bol som uplne oslabeny, a mal som taky pocit tocenia hlavy, nieco take, ako kebize som omameny alebo co, a trvalo to celi den, mislel som si ze mi to na druhy den prejde, ale nepreslo :( , na druhy den to bolo o daco slabsie ale mal som to, asi mesiac som stym nic nerobil, mislel som si ze to prejde, ale kedze mi to nepreslo isiel som stym ku doktorke, povedal som je co mi je a ona mi dala na to antibiotika, ktore nezabrali tak ma poslala na neurologiu, tam mi dali dake tabletky na to Gingio ktore my tiez nezabrali, isiel som na EEG nezistili nic, bol som na ortopedii, na krcnom, robili my RNG ale nic nezistili a uz to mam pol roka :( neviete co to moze bit ? :( budem vdacny za kazdy prispevok ktory my pomoze Dahujem

Drift123

No som objednany zase na naurologiu lebo mi uz davala dva krat tie tabletky a nezabralo to tak jej poviem, ze si chcem spravit CT hlavy ak to nenavhne ona a tu MRI tiez, no moze to bit tymi cievami lebo mi zviknu dakedy ofialoviet koncatiny ruk, a zase ked som v teple tak ich mam cervene, nwm, na usnom som uz bol, tam povedala zebyto nemalo bit stoho ale zajtra mam ist este na RNG hlavy a doniest jej ho, ja mam to tocenie hlavy take zvlasne neviem to dobre popisat lebo som to nemal nikdy v zivote, je to skor taky pocit tocenia hlavy,

:-))))))

a s cim mas spojene to točenie hlavy? su to take zavraty, ze ti je aj miestami na vracanie? napr. ja ked som chcela zaspat , tak som musela mat hlavu len v jednej jedinej polohe a to mierne otočenu do prava , na druhej strane som mala ukrutne zavraty

bio

pri problemoch s krcnou chrbticou pomoze medena satka,ktora sa obviaze okolo krku.
Meď lieci,je proti bolesti,uvolnuje krce svalov okolo stavcov a je to tepelna terapia. Viac info na e-maily

presne alebo magneticku resonanciu a toho neurologa by si mal naozaj zmenit , pchat sa tabletkami bez diagnozy nieje bohvie čo...

Mavala som presne take iste problemy ako ty , aj stale mávam.. Bola som koly tomu aj hospitalizovana a tam som odstupila rad vyšetreni.. CT hlavy bolo medzi prvými či to nahodou nema súvis s cievami a podobne.. potom by si mal ist na ušne , možeš to mat z toho , tzv. vestibulárny syndrom ,mne nakoniec zistili , že to mam z krčnej chrbtice.. mal by si podstúpit tieto vyšetrenia , netreba to podcenovat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tocenie hlavy bolesti, atd - Fórum - ZDRAVIE.sk