ELF kozmetika

BBella

ma este niekto skusenosti s touto kozmetikou???tie laky su dobre???zatial sa da objednat len cez internet???v kamenom obchode som ja tuto znacku nevidela....

mccode

este nieco, ja som registrovana na Face booko ako kamarat elf kozmetiky, aj to super, d=skoro denne pridavaju nove info, informuju o akciach atd.. registrujte sa

mccode

no kocky nezabudajte ze s eyeslipsface.com objednat neviete lebo to je stranka v USA! zaplatite si postovne vyse $ 100 ???

a dalej nezabudjate ze ak objednate z UK, nemate zaruku, komu budete reklamovat???

nikavero

Ja osobne som velmi spokojna. Kvalita je urcite na urovni, za taku cenu excelentna. Hlave co sa tyka studio linie, tam su uuuzasne stetce. Len si treba davat pozor pri vyberani odtienov, zvycajne su vsetky tmavsie v skutocnosti.

papaja

z anglicka ti ale nic neposlu,su tam zlavy na postovne zadara,ale nedojde ti to tak rychlo ako od nas zo svk

mam ten puder,ten je super,konturka na pery takisto,gelove ocne linky tie su perfis,aj stetce od nich - studio powder a angled brush
tie podklady pod tiene mi nejak nechytaju na obyc.tiene,na pigmenty su ok

xixa

Caute, ja som uz trikrat objednavala z ich slovenskej stranky...teraz maju aj nejake zlavy...a som spokojna so vsetkym a ceny su super :)

lolaaa111

jackee vraj na facebooku davaju nejake zlavove kody. myslim ze je to z anglicka, neviem nesledovala som to a vraj dokonca mavaju aj postovne zadarmo niekedy. skus to sledovat na fb :)

lolaaa111

papaja a si spokojna? smiem vediet co si si objednala? lebo ja rozmyslam nad complexion perfection a nad podkladovym kremom ale teraz som si vsimla,ze ten obsahuje paraben tak asi nic z neho:(