Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.

Príspevok v téme: Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.
zufala iii

Mam 24 rokov, s priatelom sme boli spolu skoro 10 rokov, najprv to bola len taka pubertalna laska a kazdy sa smial takych este budes mat... No nemala som, skoro 10spolu no v podstate cely cas sme mali nejake problemy. Raz z jeho strany, potom z mojej no stale sme sa k sebe vracali. Uz 4 roky spolu zijeme, dokonca nasa najlhsia pauza bola skoro rok neboli sme v kontakte a ja som si myslela ako to mam davno zasebou no stacilo ked som ho stretla nahodou na ulici a srdce sa mi rozbuchalo ako blaznive. Opat spolu skoro 2 roky no tento raz je ten rozchod zrejme definitivny. Moj expriatel ma rad inu, no ten rozchod nie je kvoli nej, ona prisla do toho nahodne. Nie je to s nou vazne zatial s nou nespal. My stle spolu zijeme. No on to chce ukoncit a chce aby sme sa rozdelili. Ja som si chyby ktore som robila uz uvedomila ale on mi neveri mysli si ze to znova opakujem lebo uz som milion krat slubovala ze to nebudem opakovat. Riesila som si totiz svoje komplexy na nom, nepekne som sa ku nemu chovala a on mi to dookola odpustal. Vyzera to zle ale ja chcem aby sa ku mne vratil a tam tu druhu nechal. Kedze ja si mam hladat iny najom t nejaky cas potrva a zatial ho chcem presvedcit, ze naozaj k sebepatrime. Poradte mi co mam robit? Ako ho mam ziskat spat? Strasne ho milujem povedala so mu to ale on mi neveri vravi ze o par dni sa isto budem chovat tak hnusne. Vraj ma ma rad, ale nic ku mne uz neciti a tu druhu ma rad. Ja si s nim vem predstavit zvysok zivota a naozaj som si to uz teraz vsetko uvedomila. Tak poradte pls.

goccia

zufala iii

kym sa budes obraciat stale k nemu a budes stale zivit tuzbu po zivote s nim, nikdy sa lepsie citit nebudes. ak sa on rozhodol rozvijat vztah s niekym inym, bude ta to len viac a viac boliet. naozaj zvaz, ci nenastal cas, aby si sa pozerala dopredu uz len sama za seba.

a to, ze si v zahranici a sama, sa musi dat vyriesit. urcite v zahranici nebyvaju na izbach len chlapi. len ty sa stale tomu branis, ze by to malo ist dalej inak ako doteraz. preto ti to pride ako nezvladnutelne.

naozaj skus sa na celu situaciu pozriet tak, ci nie je cas riesit veci inak. ja viem, ze strasne nechces. ale niekedy si jednoducho nemozes urcovat, ako pojde zivot dalej. a to je velmi tazke na zvladnutie. stoji to nesmiernu silu ist dalej, prisposobit sa novym okolnostiam. no niekedy je to nevyhnutne.

zufala iii

Mne je to nesmierne luto, mam strasnu tazobu na hrudi a v noci nesim alebo mam rpoblem zaspat alebo sa zobudim 2.30 v noci a uz do rana nespim. Od zaciatku nasich problemov som schudla uz 5kg a citim sa strasne slabo. Len na nho omyslim a uz sa mi slzy kotulaju. Aj ked idem s kamaratkou von, nemam chut sa o nicom bavit citim v sebe strasnu prazdnotu. Povedal mi, ze k tej druhej citi nieco viac a ze by bol rad keby sa ich vztah rozvijal dalej. Preto sa mam vytahovat a nemam ani kam ist je to tazke zijeme totiz v zahranici a pre samu zenu to je skutocne tazke aj financne a ak si aj prenamem izbu tak spolubyvajucich by som mala len samych chlapov co samozrejme nechcem. Citila by som sa tak zle.
Ten tlak na hrudi a neprestavajuci plac ma neskutocn zozieraju absolutne nic ma nebavi, strasne sa nenavidim za to ako som sa spravala a pritom som mohla byt s nim taka stastna ...

kokolo

Nedajkazdemu

Prosim ta,ako dlho ste s priatelkou spolu??velmi sa mi pacilo co si napisal a preto ma to zaujima..prosim,odpis! :)

AdamKrt

Nadejkazdemu:

ale musim priznat, vystihol si vetu "KED sa DVAJA miluju...". To KED a DVAJA je dolezite, lebo i cloveka s vysokym stupnom trpezlivosti nakoniec ta trpezlivost prejde a laska sa zacne vytracat, ked mu dojde, ze ta druha osoba si tu lasku nezasluzi. Potom uz darmo plakat nad rozliatym mliekom.

AdamKrt

Nadejkazdemu:

ono sa to vie hovorit, ked obaja pracuju na vztahu a funguje to. Ale ked roky pracujes na vztahu a vsetka snaha ide iba jednym smerom, nie obojsmerne a Tvoja partnerka hovori jedno, kona druhe, mozes jej dat aj 1000 sanci, ale raz Ti dojde, ze taky clovek uz je nenapravitelny. Ked pri kazdej zo sanci nevie dostat slova, chvilu seka dobrotu a potom je to po starom.

To, aky si ku partnerke, si nenahovaraj, ze nemoze najst ineho. Je mnozstvo dobrych muzov. Len zeny ich maju problem najst a to iste sa tyka aj muzov k zenam.

Nadejkazdemu

Ludia,preco ste taky pesymisti??? Ked sa 2-ja velmi miluju ,na kazdom z nich zalezi ako dalej sa to bude vyvyjat,ide o vzajomnu podporu a pochopenie,toleranciu,ci respekt.Sme len ludia co robia bohuzial chyby a ak jeden s paru pochyby ten druhy je na to aby sa snazil to znormalizovat a ucinit rovnovahu.Az vtedy si ten dotycny/a uvedomy,ze ako som mohol/a.Netreba sa hned vzdavat,ak milujete nebojte sa to dat najavo vsemoznymi sposobmy...Nenechajte sa ovplivnit nazormy ludi,pretoze sa vyjadruju zvacsa so svojho neuspechu a neschopnosti bojovat.Ja v mojom vztahu by som pre svoju polovicku spravil cokolvek a ona premna.Ona vie ze taku istotu uz u nikoho!Nikoho! Nenajde.Tak isto je to aj u mna.Treba si vazit co mame,nikdy nieje neskoro,zalezi len na kazdom z vas ako sa k veci postavite.Treba sa v tazkych chvylach navzajom podrzat!!!Ja mam uz velmi dlhy vztah a som najstastnejsi muz pod slnkom a dal by som za nu aj zivot.Nikdy nedovolim aby sa nam to niako blbostou pokazilo ,vzdy sme tu jeden pre druheho.Az do smrti... :-) Takze vela optimizmu a nedajte sa odbit :-) zalezi na kazdom z Vas :-)

goccia

toto uz skoncilo a pre teba je to nepredstavitelne, lebo doteraz si mala iba jeden skutocny vztah a zila si s tym, ze na cely zivot

no, aj to sa stava, a nie si jedina, zvyknes si na novy zivot, neboj

bibi123

zufala iii-tiez mam kamaratku, s ktorou sa jej frajer po jej strasnom panovacnom spravani a vystupoch rozisiel. Stretla som sa s nim, aby som im to nejak urovnala, lebo na nu nereagoval. Ako pise Adam, tak mi to povedal aj on, ze cele roky veril, ze sa zmeni jej spravanie, ale po jednom velkom vystupe pred jeho kamaratmi, ked mu vynadala do K.k.tov za to, za co ani nemohol, sa v nom vsetko zlomilo, ze si uvedomil, ze s takym clovekom byt nechce. Ale ked som sa s nim rozpravala, povedal, ze nevylucuje, ze za par rokov nebudu spolu, ale to by sa vraj musela zmenit a on v to neveri. Odstahoval sa od nej hned spat k rodicom. Ale priznal sa, ze ju videl s kolegom na obede(robia v tej istej budove) a ze ho prepadla ziarlivost... tak ze by ziarlivost mohla byt riesenim???

Sue..

zufala,no ja by som nepovedala,ze ta zhoda je neuveritelna...je to logicke,ze pohar trpezlivosti raz pretiect musi,definitivne...a ako napisal Adam vtedy su sluby a aj skutky uz zbytocne...takze to naozaj nechaj tak,je koniec tebe nezostava ine len sa s tym zmierit,akceptovat jeho rozhodnutie a zacat zit bez neho,mozno to bude tazke ale nie nemozne,pretoze nehnevaj sa ale tie reci,ze ste si sudeni no to je blbost..vztah bud funguje alebo nie...
zvladnes to,drzim ti palce

zufala iii

Adam Krt,
Ked som toto citala normalne som mala pocit, ze to pise moj ex, co sme to este preberali teda ked som sa mu vnucovala ml presne tvoje slova, ale fakt presne az to je neuveritelne ta zhoda.
No nic ine ako odist mi ani neostava...:(