Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy

Príspevok v téme: Vlasy
blink_182

Ahojte, rozhodla som si nechať vyrásť farbu. Vlasy som mala totálne zničené z farbenia, žehlenia a fénovania tak som sa rozhodla že im dám oddych :-) Len by ma zaujímalo čo mám používať na vlasy aby ten rozdiel nebol tak vidno. Vlasy mám hnedé (no vyzerajú ako šedá hnedá - taká zvláštna farba) a zafarbené sú hnedé a na slnku trošku do červena. Koľko času asi zaberie kým mi vlasy úplne vyrastú? Teraz ich mám asi po prsia a chcela by som mať ešte aspoň o 10cm dlhšie. Čiže strihanie moc nepripadá do úvahy :-D Tak som zvedavá že či sa ešte nájde niekto kto si tiež nechce farbiť vlasy :-P

sweet_lolitta

skus hennu. vlasy ti nafarbi, vyzivi, neznici a budu rychlejsie rast. ja ju pouzivam 2 roky a neviem si ju vynachvalit.

30stm

ahoj:D:Daj mam svoje vlasy tiez take ze sedivohnede a farbim sa, ale tebe by som odporucala najst si odtien farby k tvojim prirodzenim vlasom a prefarbit sa a potom ked ty budu odrastat by to vyzeralo urcite lepsie:P:P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk