Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zničené vlasy

Príspevok v téme: Zničené vlasy
Eluš

Ahojte! :)

Chcela by som vás poprosiť o radu...Žehlím si moje vlasy asi 2 krát do týždňa a doteraz som sa vôbec nezakladala na tom aby som mala kvalitnú žehličku a kvalitný prostriedok na ochranu vlasov pred žehlením. Teraz som si však kúpila super žehličku značky BABYLISS ST95E a ochranný prípravok Hot n’ Straight od L’Oréalu a s oboma som úplne spokojná. Lenže to že som to nepoužívala od začiatku čo som si žehlila vlasy a to je asi pol roka, ich mám samozrejme trochu zničené no nie suché. Neviete mi niekto poradiť aký je dobrý prípravok na regeneráciu vlasov? Nejaké masky alebo niečo podobné? Našla som síce nejaké odporúčané, no všetky boli na zničené a suché vlasy- ja ich suché nemám, len zničené. Ďakujem vopred :)

NicoleUK

ahoj,začni si vlasy hennovať :) keď ich zafarbiť nechceš,je aj bezfarebná henna :)

je to super .. vlasy budeš mať oveľa krajšie a zdravšie

sabynka

Zničené zamená polámané?
A používaš po umití kondicionér.

Ja si tiež žehlím 2-3x do týždňa a mala som z toho donedávna hrozne polámané končeky a to som používala kvalitnú žehličku a aj prípravok na ochranu pri žehlení. Tak som si končeky dala zostrihať a stále, po každom umytí používam kondocioner, alebo masku na vlasy. Ja striedam Pantene a Syoss a
teraz mám vlasy pekné.
A keď som bola naposledy u kaderníčky, povedala, že kondicionér treba používať každopádne. Vyskúšaj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zničené vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk