Problém vo vzťahu s partnerom

Príspevok v téme: Problém vo vzťahu s partnerom
Tigrík121

Dobrý den . chcel by som poradiť sme s priaťelkov spolu už skoro 3 roky a máme problém ja ju už nepriťahujem robím preto všetko ... nebaví ma milovanie ked vidím že to nechce . a tak chcel som sa už s nou koli tomu aj rozísť ale ona to nechcela a dúfa že sa to opeť vráťi na staré kolaje !!! . robím prenu uplne všetko to som robil aj predtým strašne mi na néj záleží nechcem ju fakt koli tomu stratiť ale nechcem sa s nou ani milovať ked je taká je to úplne o ničom !!! fakt spravím pre náš vstah všetko !! . poprosil by som keby niekto kto mal podobný problém aby napísal ale nie taký že sa rozišli a ostali kamaráti to ja tak nechcem nechcem si to ani predstaviť že by som sa jej už nikdy nemohol dotknúť !!! a by mi vyprávala o jej inom vstahu alebo by som ju videl s niekym iným !!! . to by ma velmi bolelo !!!! tak ak toto niekto číta a vie pomocť nech napíše !!! dakujem za každý jeden komentár

ta3

Ty ju nechces stratit, ona sa tiez nechce rozist, tak vyckaj, daj tomu cas, nateraz ju nepritahujes a Ty sa nechces milovat, ked ona nema na to chut, tak sa jednoducho nejaky cas nemilujte, skratka asi to chce cas, casom by sa to malo nejako vyjasnit, ale mali by ste sa o tom zhovarat, komunikacia vo vztahu je velmi dolezita, nevesaj hlavu, mozno to je u nej iba mensi problem docasneho charakteru

Ve

Niekedy je najlepšie nerobiť nič, ja by som osobne nechcela muža, ktorý pre mňa urobí všeeeeetko, každý máme svoje hranice, nejaké to sebavedomie a hodnoty..

muž či žena ktorý urobia pre svoju polovičku hocičo, hmmm....to mi príde ako že si človek neváži sám seba...smutné

Miki76

neviem Ti presne poradiť ale v niečom musím súhlasiť aj tuto s
Michala11111...je to ťažké u nás u žien,človek nikdy nevie čo znamená keď niečo žena urobí ako napríklad toto..ak je to krátkodobé tak áno ju to určite prejde, pokiaľ aj jej na Tebe tak záleží ako Tebe na nej tak by ťa nenaťahovala ak by si niekoho iného našla, alebo určite by ti povedala ak by mala nejaký zdravotný problém...skús sa jej opýtať prečo ju už nepriťahuješ ak má nejaký dôvod tak ti to povie a ak nie tak bude vyhýbavá a tým aj naznačí že to má krátkodobé a má iný problém nie že mám niekoho iného ...

mám s tým skúsenosti..skúste sa najskôr porozprávať o tom a potom sa uvidí čo bude ďalej..

Michala11111

Zabudol si napísať ako to dlho takto trvá pokiaľ je to dlho tak
asi ťa nepoteším, ale to nie je normálne, že zrazu ju nepriťahuješ, teda pokiaľ nemá zdravotné problémy. Možno má iného a jednoducho už nemá chuť na milovanie s tebou.
Ale ked je to krátkodobé trébárs mesiac tak to prejde si myslím.
Ale skúsenosti s tým nemám. Mám skúsenosti len s tým, že ak mám pred menštruáciou tak vtedy týžden nemám chuť na milovanie ...