Pichanie medzi lopatkami v noci-bolest chrbta

Príspevok v téme: Pichanie medzi lopatkami v noci-bolest chrbta
eliza999

Dobry den.neviem ci sa niekto stretol s podobnym problemom,ale potrebujem poradit,co sa tyka bolesti chrbtice-ide o bolest ktora sa prejavuje hlavne v noci,skoro tak nadranom-picha ma v oblasti medzi lopatkami,a niekedy je to take neznestilne,ze sa mi neda poriadne ani nadychnut a niekedy je ta bolest uplne slabucka,skoro az ziadna-ked vstavam priklad-skoro rano do prace,tak je ta bolest slabucka v skratke povedane-ked vstanem,trosku to "rozchodim" a uz je dobre..chrbat potom necitim,cely den za ma boli-ale akonahle spim dlhsie,dajme tomu do do tej 8-mej,9-tej rana,tak ma velmi boli ten chrbat..ale cez den zase nic-len v spanku..u doktora som este nebola-skusila som aj pohybovu aktivitu kazdy den cvicim na elipticaly,lebo je zase aj to pravda,ze behom minuleho roka som pribrala nieco cez 13 kg a pohybova aktivita bola nulova,kupila som si aj anatomicky vankus,ale extra zmeny necitim-neviem bolesti mam skoro mesiac-len ako vravim,raz slabsie,raz silnejsie..viete mi poradit????

moriacik

zdravim cital som vas príspevok Téma: Pichanie medzi lopatkami v noci-bolest chrbta a mam presne rovnake príznaky uz asi 3 mesiace. chcem sa spytat ci vam to preslo a co vam pomohlo. dakujem . Moravcik