Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sny

outu

hej, to som citala tiez. taka osoba z okruhu blizkych by tu mozno aj bola... nech sa ozve... :)
pred vyse mesiacom som skusala privolat si osobu do sna. co sa aj podarilo, zobrazila sa sice len okrajovo, ale bola tam. tak teraz dufam, ze sa dobre vyspala vtedy :)
idem spat, snad sa tu osobu aj uvidim, kto to bol. mohli by sme sa stretnut niekde na pol sna.

fanfa

outu- tusim niekde na fb som cital jeden vyrok ze ak: v noci nemozes spat, znamena ze si v sne niekoho ineho...
tie pocity ze si ta niekto privolaval do tvojho sna by v tomto pripade boli na mieste
a pokial ide o to zitit kto si ta privolal, to uz asi take jednoduche nebude, stav na svojich znamych alebo niekho, kto ta poklada za dolezitu osobnost...

outu

ahojte, potrebujem poradit ohladne sna. dnes som sa budila zo spanku. celkovo sa mi zle spalo a po zobudení som mala pocit, ze si ma niekto privolaval do svojho sna. myslite, ze sa da nejako zistit, kto by to mohol byt a co chcel?

philips

jajka001_
Teraz som chvilu rozmyslal a je to tak, mam strach ze ho stratim. Ak by som ho nahodou stratil zostanem v triede sam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sny - Fórum - ZDRAVIE.sk