Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Téma č. 508

soffa

no ja som chodila na kurzy angl.jazyka,dost renomovana skola,ucil nas anglican,bolo dobre.ale bolo nas vela v triede .takych 14 a to je vela,ak chces kurz tak len taky kde su v triede 5 ludia,aby sa vam stihol kazdemu osobitne venovat,inak sa ti neoplati..a hlavne si prever,kto ta bude ucit,lebo poniektori vystudovani nevedia viac ako ti co boli dlhodobo v zahranici.

malinowa

pokiaľ si falošný začiatočník, tak to závisí len od teba, či sa budeš poriadne učiť sama, ale ak si úplný začiatočník, tak by som tiež odporúčala učiteľa alebo kurz...

sweater

podla mna sa prihlas, pokial sa budes poctivo na tie kurzy pripravovat, a ucit sa a ked mas ake take vlohy na jazyk tak sa to rychlo naucis si myslim

ta3

najlepsie je kobinovat samostudium s jazykovym kurzom, ak sa iba doma sama ucis cudzi jazyk, je to iba pasivna znalost, na kurze sa naucis jazyk aktivne, pocuvanim ucitela a hovorenim, ja som sa anglictinu ucila viac-menej iba ako samouk, moja pasivna anglictina je super, moja gramatika a spelling je ovela lepsi, ako u ucitelov, ktoreho anglictina je rodna rec, ale to mi v beznom styku tu v cudzine malo pomaha, lebo ludom tazsie rozumiem, kedze rec nemam v uchu

nedockava

asi je lepšie komunikovať s ľuďmi. s tým súhlasím, že treba filmy, hudbu, zvuk... ale niečo sa dá nájsť na internete dneska už. neviem sa rozhodnúť, či sa prihlásiť a čas sa kráti.

veves

hm, doma som sa ucila spanielcinu. ak sa vies k tomu odhodlat tak to nie je zle. ale ta vyslovnost....doma sa naucis tak prekladat text, pocuvanie je velmi slabe.
treba filmy, hudbu...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Téma č. 508 - Fórum - ZDRAVIE.sk