Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vykecat

jajka001_

aj teraz si v anonymite tak preco sa nevykecas?
vies myslim ze on-line psycholog moze pomoct v urcitych problemoch ale v urcitych zas nie

ivanecenka

online psychológ zrejme nie je, mala som kolegyňu, ktorá občas na pokeci na sklo vycapil, že je psychológ a môže si s ňou pokecať, kto potrebuje, ale to bolo dopoludnia. Na škole by ste mali mať výchovného poradcu alebo psychológa, treba ísť za nimi, resp. normálne do poradne, je to v rámci zdravotného poistenia.

jajka001_

preco on-line? mas problemy, normalne navstiv psychologa, cim skor si ich vyriesis tym lepsie. ked ich riesit nebudes, mozu sa zhorsovat. a zivot ti uteka a ty sa budes trapit.

acrimon

Mozeme sa vykecat aj tak,ze diskutujeme sami so sebou-napr.toto mlieko je dobre,lacne-tak zoberiem toto,este pozriem,ci nemaju aj zmrzlinu za vyhodnu cenu,pocasie je pekne,takze aspon nieco a pod.

philips

4. aprila 1997 som sa narodil. Vtedy som byval este v meste (centrum). Ked som ma 4 roky tak sme sa prestahovali na dedinu. Babka pila alkohol tak sme sa ked som mal 8 rokov znova stahovali. Vtedy som vymenil skolu. Dostal som sa na sedmicku do 3.B . Tu zacali prve problemi. Na WC ma sikanovali. Vtedy to riesila iba triedna dohovorom. Nic moc. V piatej triede ma najprv zaradili do triedy pre slabsich ale ked som mal nadpriemerne vysledky tak ma preradili do triedy z dvoma cudzimi jazykmi. Rustina a Anglictina. Tam som to nezvladal lebo ma spoluziaci znova sikanovali. Na konci 6 triedy sa to prevalilo a ja som odisiel na inu skolu. Uz to riesila aj policia. Ziadny vysledok. Znova sme sa stahovali (uz 5-krat). Prisiel som na inu skolu kde ma zuacali provokovat uz hned od zaciatku. Uz som to nechcel riesit cez ucitelov tak som to v sebe dusil. Az raz mi z toho preskocilo a priotravil som sa chlorom. Lekari ma vtedy ledva zachranili ale srdecny sval si to odniesol navzdy. Mam srdecnu arytmiu. Teraz som v 8 triede a skamaradil som sa z jednym spoluziakom. Sice mu neverim ale to je druhorade.

To je asi vsetko. Tie najhorsie veci som utajil. Nepýtajte ich odomna.

Tomu spoluziakovy neverim preto lebo vzdy ked sa niekto chcel so mnou skamaratit vzdy to dopadlo tak ze sa zo mna nakoniec vysmieval.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vykecat - Fórum - ZDRAVIE.sk