Krv na papieri po stolici

Príspevok v téme: Krv na papieri po stolici
Sweet_Candy

Dobry den, mam taky problem, viem ze asi je tu toho dost ale...
Mam 19 rokov a posledne 2 tyzdne som si vsimla ze mam krv po stolici na toaletnom papieri.Pri stolici ma to dost boli,moze to byť tým? Cca pred mesiacom som mala zapal močových ciest a hned po tom nastali tieto problemy.Pocas zapalu som okrem antibiotik jedla aj probiotika ale potom som prestala. Krv je jasno červená.Prosim o radu ;) Dakujem :)

joni_

ak je krv jasno cervena, malo by to byt len zalezitos konecnika, bud podrazdeny alebo hemoroidy, ak by to krvacanie bolo niekde vnutri, to by si mala stolicu tmavu skoro ciernu

Sweet_Candy

Takze, dnes som nacupkala do lekarne, teta lekarnicka mi dala nejaku mastičku aj proti bolesti tak snad to pomoze :)
Zacala som zas brat probiotika,ved tym snad nic nepokazim :)
A co sa týka tej zápchy.Mam pocit ze stolicu mam menej casto ako inokedy ale nejak nemam pocit zeby som sa musela namahat pri tom.
A btw, mate s tym nejake skusenosti? ja som sa dost zlakla :(

viktoria 3

suhlas s hemeroidmi. hej nechaj si poradit v lekarni, malo by to zabrat.
aa ked ta boli vyprazdnovanie nemas nahodou aj zapchu? antibiotika ti celkom slusne rozhadzu crevnu mikrofloru. bo ked pri zapche privelmi tlacis zvyknu praskat zilky v konecniku aj to moze krvacat
no a obvodna by mala vediet asi o tom. mozno to je reakcia na tie antibiotika...btw ked ti predpise probiotika asi to ma svoj dovod ;)

Sweet_Candy

jajka001_ myslis ze to bude ono ? staci ak si kupim nejaku volnopredajnu masticku ale treba zajst aj k obvodačke? rada by som sa doktorke vyhla..asi ako každy